• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube Niche

tarikturan34

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Şub 2011
Puanı
58
beyler bu niche neyin nesidir hangi konuyu okuduysam hiçbirşey anlamadım şimdi bu niche nedir ve bu niche kelimeleri nereye yazıcaz niche kelimeden nasıl para kazanırım

Tarık takip ediyorum senin tüm kanallarını fakat mahkemelik olacaksın ben şu an mahkemeliğim acun medya ile dikkat et :)

Niche= ban uzak dur derim.

Ha alakalı video atarsan başka.Alakalı bir video içinde sağlam bir kanal lazım.

Ben sana tbm yi 10$ yapayım ama ertesi gün adsense gider yani sıkıntı kısaca.

Niche işini tamı tamına 1 yılda öğrendim. Şöyle bir şey o sistemi kimse ama kimse tam anlatmıyor paralı e kitaplar ile anlatıyorlar onlarda bile tam anlatılmıyor. O işi deneye deneye öğreneceksin. Neyleri deneyeceksin kelimeleri. :D Araştırsan bulursun da önemli olan o kelimeler.

ne mahkemesi be olm kimse youtube için bukadar ciddi işlerle uğraşmaz kim mahkemelik olmuşta sen olucan

büyük bir forum var youtube ile ilgili isim vermeyim yasaktır büyük ihtimal 3 kişi mahkemeligiz ilk arkadas gecen hafta çıktı öyle düşünme sonucta adamın hakları yine de sen bilirsin bana düşmez :)

zaten acun medyanın her attığımız videolar eşleşen üçüncü taraf yada video engellendi diyor sadece abone kasıyoz butür şeylerle ugrasmaz acun

COCO BU NİCHE İÇİN DÜZGÜN VİDEOLAR ATMA NASIL OLUYOR SEN ANLAT BEN DÜZGÜN VİD ATARIM :d

niche şu 4 etiket giriyorsan 1 alakasız etiket giriyorsun riske girmemek için kelimeleride adwords'ten bul rekabet fazla olmasın az verir yoksa

NOT: ban sebebi dikkat et

Geri