• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube para kazanma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Surya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Surya

Bu işin ustası olan arkadaşlara bir sorum olucak.

Kanalımı sabah açtım az önce adsense'den onay aldım.Fakat bu aşamadan sonra ne yapıcağımı pek bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim :)

Ne tarz videolar önerirsiniz? Hangi tarz videolar yüksek izlenim alır sizce.

Vine olabilir.Fakat Youtube'da şuanda olmayan Vineları koyman lazım.

Örnek ;

Öylesine koymuştum ^^

İlk olarak şunu söyliyim para kazansan bile çekebilmen için pin alman gerekiyor pinde adsenseye verdiğin adrese geliyor sanırım amerikadan yaklaşık 3 4 ayda geliyor , 1 ayda pinden sonra bekliyorsun ödeme için yani yarım yılını alıyor :)

Vine olabilir.Fakat Youtube'da şuanda olmayan Vineları koyman lazım.

Örnek ;

Öylesine koymuştum ^^

Yeni vine bulmak çok sıkıntı.

İlk olarak şunu söyliyim para kazansan bile çekebilmen için pin alman gerekiyor pinde adsenseye verdiğin adrese geliyor sanırım amerikadan yaklaşık 3 4 ayda geliyor , 1 ayda pinden sonra bekliyorsun ödeme için yani yarım yılını alıyor :)

Sıkıntı değil öyle ya da böyle 1 kere gelsinde o para merakım gitsin :D

Facebook'da yabancı bir sayfa var en çok hayranı olan.Onlar koyduğu gibi indirip atacaksın...Sıkıntı olan yenisini anında hesabına koyman ^^

Amma attın ha :D pin barajı aşınca geliyo barajı aşınca gelmeside 1hafta felan anca sürer :D barajı aşması 3-4 ayı geçer belki onu bilemem 100 dolar kazanç sınırı var

videolardan telif yersen adsense de patlar youtube hesabında para kazanma devredışı kalır. sebepsiz yere artık adsense ye ban atıyor google. çok büyük şirket ya politikaları varmış gibi. Content ID hak talepleri veya Telif hakkı ihtarı alırsan video yu direk sil. bol kazançlar.

Sana bir kaç tavsiye vereyim özgün videolar yap kendine özel ve videolarına kanalının logosunu yerleştir ki başkası senden çekip kendine yüklemesin. En çok dikkat etmen gereken şey telif gelecek videolardan uzak durmalısın.

İstersen özelden benimle iletişime geç sana youtube konusunda kaynak olacak bir site önereyim.

Amma attın ha :D pin barajı aşınca geliyo barajı aşınca gelmeside 1hafta felan anca sürer :D barajı aşması 3-4 ayı geçer belki onu bilemem 100 dolar kazanç sınırı var

Bana daha geçtiğimiz ay geldi yazın başında ulaşmışım oysaki baraja.

şu adsense onayını nasıl alıyoz olm form gönderiyom kabul etmiyorlar :D başka ülke yapınca direk kabulmu ediyorlar

Geri