• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

youtube para kazanma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JinJine
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JinJine

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2013
Puanı
0
beyler youtubedan para kazanmayla ilgili ümit abinin videosunu izledim basit geldi işlemler bi şansımı deneyim dedim bütün adımları uyguladım açtım kanalı video attım adsense para geliyo gelmesinede benden önce bu işleri deneyen arkadaşlar iş ortagı kısmını aktif etmessen bi süre sonra hesap ban yiyo dedi dogrumu o kadar emek verip ban yemeyelim :D tam olarak anlamanız için fotoda attım
Kno5Y5.png

Kardeş bu adsense işini nasıl yaptın ben ilk nasıl başlıycam bilemiyorum yardımcı olabilir misin ?

Bişey olmaz sadece 15 dakika üzeri video atmak için doğrulasan yeter.

Bu bazı videolarda video açılmadan önce reklam çıkıyor o reklamlardan almak için ne yapmalıyız?

Adamın g...nü fazla kaldırma bro. Basitçe Teşekkür et geç. :pispis
hahaha

----------

aslında aklıma takılan bi soru daha var bu adsenseten zarf geliyomuş adresine onu nasıl isticeksin parayı çekme talebinde bulundugunda mı yolluyolar yoksa başka biyerden ayrıcamı isticeksin aldıgın kagıdı ne yapman gerek arkadaşlar alıcı adı soy adı hesap no iban no verceksin adamlar adresine zarf yollıcak adresini onaylamak için alınca içinde onaylama olcak dedi ben bu onaylamayı adsense de nerden yapıcam tek kafamı kurcalıyan yer burası.

hahaha

----------

aslında aklıma takılan bi soru daha var bu adsenseten zarf geliyomuş adresine onu nasıl isticeksin parayı çekme talebinde bulundugunda mı yolluyolar yoksa başka biyerden ayrıcamı isticeksin aldıgın kagıdı ne yapman gerek arkadaşlar alıcı adı soy adı hesap no iban no verceksin adamlar adresine zarf yollıcak adresini onaylamak için alınca içinde onaylama olcak dedi ben bu onaylamayı adsense de nerden yapıcam tek kafamı kurcalıyan yer burası.

20 tl + kesinleştikten sonra yola çıkıcak kendı adres bılgıne 2-4 hafta içinde pin gelıcek onu girip doğrulayacaksn adsenseni sonra iban felen halledeceksin.

Geri