• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

youtube para kazanma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JinJine
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JinJine

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2013
Puanı
0
cümleten hayırlı geceler ben deepblue un çektigi video üzerine youtube para kazanma işine girdim ilk olarak test için bir hesap açtım kanal ismi mail falan aklıma ne gelirse yazmıştım başarıcagimi anlayınca 0 dan bilgilerini düzgün girdigim bi kanal açmak istedim fakat adsense her kullanıcıya 1 kez üyelik açma hakkı verdi bilgileriniz çakışıyo gibi bişey yazıyodu 3 4 kere daha ilişkilendirme yolladım bekledim fakat her seferinde adsense ilişkilendirme başarısız oldu hesap ban yedi :agla şimdi diğer üyeligide hatırlamıyorum ne yapmam gerek ? yardımcı olabilcek varmı :)

Kanallarını açtığın mail ile dene
konuda tam olarak vaziyeti anlatmadım sanırım gelişi güzel isimde bi kanal açtım test için ID PW kanalın ismi gelişi güzel ayarlandı yani şuanda ne kanalın adı ne herhangibir bilgi hatırlayamıyorum denediklerimde yanlış çıkıyo.

bilmiyorum ki belki başka bi yolu vardır diye sorayım dedim. youtube kanal açarken maildeki bilgilerin hepsi benim adıma adsense i başkasının adına yapsam sorun olurmu diyelim maildeki ad soy ad ali veli yaş 19 adsense de isim ali ahmet yaş 30 gibi ? para çekerken sorun çıkarmı ?

Sorun çıkar ailenden birinin bilgilerini gir.
bro aileden birinin üstüne yapıyım tamamda diyorum ki benim gmailde adım soy adım ve yaşım yazıyo adsense de hesap ilişkilendirirken alıcı adı soy adı soruyo yaş sormuyo gmailde 19 yaşında gözüküyom yarın öbürgün bankada problem çıkmasın ? yaşlar uyuşmuyo diye ? alıcaklı 30+ yaşında

bro aileden birinin üstüne yapıyım tamamda diyorum ki benim gmailde adım soy adım ve yaşım yazıyo adsense de hesap ilişkilendirirken alıcı adı soy adı soruyo yaş sormuyo gmailde 19 yaşında gözüküyom yarın öbürgün bankada problem çıkmasın ? yaşlar uyuşmuyo diye ? alıcaklı 30+ yaşında

Yeni bir Gmail hesabı aç ailenden birinin adı ile ve aynı isimle Adsense'e başvur bu kadar basit.

Yardımcı olur mu bilemiyorum.Ben Hesap adını hatırlıyordum ama şifremi unutmuştum Bu Formu doldurup adsense destek ekibin ulaştım ve şifremi unuttuğumu söyledim.Formda kayıtlı olan adsense hesabıma ait bilgileri teyit etmek için kimlik resmini de yollamıştım 1 hafta gibi bir süre içerisinde hesabımı başka bir google hesabına bağladılar istersen destek ekibine ulaşmayı dene yalnız unutma 48 saat içinde cevap veriliyor bana son saatlerde cevap geldi haliyle uzun sürdü :D

Formu doldurup yolladığımda 48 saat içerisinde şu şekilde bir dönüş yapıldı.
eQjODV.jpg

Ama verilen linkteki şifre kurtarma işlemleri de sorunumu çözmüyordu haliyle tekrar dönüş yapmak zorundaydım ve şöyle bir şey geveledim.
K4Nyd4.jpg

Bunun sonucunda 48 saat içerisinde şöyle bir dönüş aldım ve adsense hesabım başka bir google hesabıyla ilişkilendirildi böylece sorunum ortadan kalkmış hesabıma kavuşmuş oldum.
xRjlE1.jpg

Umarım bu tür sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı olur.

Son düzenleme:
Geri