• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube Partnerlikten Çıkmak Alternatif Yol.

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
maxigamebanner1.png

maxayrac1.png

Merhaba arkadaşlar partnerlikten çıkmak isteyince ortalama 30 gün içinde çıkarıyorlar fakat bu çok uzun bir süre büyük kayıplar yaşanabiliyor sağlam bir kanal ise.Telif yiyince partnerlikten atan kanallar var.Buraya kadar herşey normal kendim bulduğum bir yol ile partner kanalları çok rahat çıkarabiliyorum.5 gün içinde.Sizi sömürmek isteyecekler ama biz izin vermeyeceğiz.Yapacağımız şeyler.

Kendi videomuza "sahte telif" atıyoruz.Youtube'a girip alt taraftan Telif Hakkı bölümüne tıklayıp.Telif hakkı bildirimi gönder diyip gönderiyoruz. ( Bu bölümü anlatmıyorum.)

Telif geldiği zaman partner bizi otomatik olarak atacak.Bundan sonraki adımlarımız çok basit.

copyright@youtube.com'a telif attığımız mailden mail atıyoruz.

Telif attığımız videonun linkini koyup Telif Hakkımı geri çekmek istiyorum yazıp gönderiyoruz sahte telif kalkmış oluyor.
maxayrac1.png

Geri