• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube peşinde..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PanoramA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PanoramA

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Haz 2013
Puanı
14
youtube-adsense-1350648949.jpg

Forumda bi ara takip ediyorum bu youtube'den nasıl para kazanırım konuları bi ara iyice arttı. ByCaner (PostBot) bi ara konuşmuştuk youtube dedi çok iyi dedi yattığım yerden kazanıyorum dedi. Bende merak ettim adsenle vb. gibi şeylerden bilgim var.
Sizden ricam youtube ile bayağı alakası olan can dostlarımıdan üç beş bilgi verererek beni aydınlatmalarıdır.

Sorularım?

• [*=center]Youtube adsense hesabını nasıl alıcağım?
    [*=center]Youtube nasıl bağlayacağım?
    [*=center]Püf noktaları nelerdir?

[UYARI]Gel ben sana daha derin bilgiler vereyim derseniz; Skype: caner.aksim2 :D[/UYARI]

-İYİ FORUMLAR

Youtube adsense hesabını nasıl alıcağım?

Youtube nasıl bağlayacağım?

Püf noktaları nelerdir?

1- 18 yaş üzeri isen başvuru yaparsın 1 hafta içinde sana geri dönüş yaparlar.(Genellikle 1-2 gün sürüyor ve bütün bilgileri doğru girmen gerek evine 20 lira sınırı geçince bir mektup geliyor bunda pin kodun var bu pin kodunu giriyor ödemen 200 lirayı geçince alabiliyorsun.Pin gelmesi bazen 2 hafta bazen 2 ay sürüyor.)

2-Video yöneticisi>Kanal ayarları>Para kazanmayı aktif et(ABD gözükmesi gerek.)Orda şıklar geliyor her kanalı aynı adsense bağlamak istersen evet farklı bir google hesabında oturum açmak istiyorum diyip adsense olan gmaile giriceksin ileri ileri diyip en son para kazanmasını istediğin kanala tekrar giriceksin olay biticek.

3-Sadece zaman.Bunu bir iş gibi gör iş öğreniyorsun ciddi anlamda.Caner arkadaş sana yattığım yerden para geliyor demiş.Evet geliyor ona haftalık 1-2 tl :D Bazen şansın dönüyor videoyu bir atıyorsun +50 k izleniyor.Eşleşen telif hakkı vs vermiyor 1 gecede çok güzel paralar kazanıyorsun.Bu şans vurmadığı sürece 1-2 ay gibi bir sürede aylık 20-30 lira kazanırsan öp başına koy.Bende aynı yollardan geçtim çünki.Mesela bir trailer attım +75 k izlendi.12 k dan sonra eşleşen geldi ve para kazanamadım.Videonun parası video sahibine gitti.

Youtube tamamen deneyim işi kesinlikle havadan para gelicek mantığı ile başlama.Ciddi olarak başla güzel paralar kazanabilirsin.

Youtube adsense hesabını nasıl alıcağım?

Youtube nasıl bağlayacağım?

Püf noktaları nelerdir?

1- 18 yaş üzeri isen başvuru yaparsın 1 hafta içinde sana geri dönüş yaparlar.(Genellikle 1-2 gün sürüyor ve bütün bilgileri doğru girmen gerek evine 20 lira sınırı geçince bir mektup geliyor bunda pin kodun var bu pin kodunu giriyor ödemen 200 lirayı geçince alabiliyorsun.Pin gelmesi bazen 2 hafta bazen 2 ay sürüyor.)

2-Video yöneticisi>Kanal ayarları>Para kazanmayı aktif et(ABD gözükmesi gerek.)Orda şıklar geliyor her kanalı aynı adsense bağlamak istersen evet farklı bir google hesabında oturum açmak istiyorum diyip adsense olan gmaile giriceksin ileri ileri diyip en son para kazanmasını istediğin kanala tekrar giriceksin olay biticek.

3-Sadece zaman.Bunu bir iş gibi gör iş öğreniyorsun ciddi anlamda.Caner arkadaş sana yattığım yerden para geliyor demiş.Evet geliyor ona haftalık 1-2 tl :D Bazen şansın dönüyor videoyu bir atıyorsun +50 k izleniyor.Eşleşen telif hakkı vs vermiyor 1 gecede çok güzel paralar kazanıyorsun.Bu şans vurmadığı sürece 1-2 ay gibi bir sürede aylık 20-30 lira kazanırsan öp başına koy.Bende aynı yollardan geçtim çünki.Mesela bir trailer attım +75 k izlendi.12 k dan sonra eşleşen geldi ve para kazanamadım.Videonun parası video sahibine gitti.

Youtube tamamen deneyim işi kesinlikle havadan para gelicek mantığı ile başlama.Ciddi olarak başla güzel paralar kazanabilirsin.

Çok güzel anlatmışın Erdeniz kardeşimde. Başlamadan bitti o zaman YAŞ : 17 :/

Çok güzel anlatmışın Erdeniz kardeşimde. Başlamadan bitti o zaman YAŞ : 17 :/

Şimdi kayıt olursun zaten posta gelene kadar bilmem ne olana kadar zaten 18 olursun emin ol.Şu aralar youtube sıkıntılı.Görüyorum kendine ait "OLMAYAN" Bir videoya bile adam telif atıyor kaldır videoyu diye :) Mesela bir arkadaş bana mesaj atmış yt üzerinden.Video kaldırın yoksa telif atılacaktır diye.Aklı sıra beni korkutup videoyu kaldırtacak :P Dediğim gibi şu aralar çalışıyorsanda kesinlikle yabancı içerik çalış.Türkçe içerik çalışma.Geçen bi türkçe kanal açtım.Doldurdum 200 video ve bu videolar 3-4 yıllık ölmüş videolar.Neyse efendim bi baktım kanala 9 tane telif gelmiş hepside fake telif :P Bellimi olur video patlar 1 gece +1000 lira alırsın.Kazancımı yazmayı sevmiyorum çok şükür bu güne kadar 4 tane şahin alacak para çıkardım youtubeden.Zaten bilen bilir forumdan kısmet olursa araba bakıyorum temiz birşey.Bence bir dene :)

Şimdi kayıt olursun zaten posta gelene kadar bilmem ne olana kadar zaten 18 olursun emin ol.Şu aralar youtube sıkıntılı.Görüyorum kendine ait "OLMAYAN" Bir videoya bile adam telif atıyor kaldır videoyu diye :) Mesela bir arkadaş bana mesaj atmış yt üzerinden.Video kaldırın yoksa telif atılacaktır diye.Aklı sıra beni korkutup videoyu kaldırtacak :P Dediğim gibi şu aralar çalışıyorsanda kesinlikle yabancı içerik çalış.Türkçe içerik çalışma.Geçen bi türkçe kanal açtım.Doldurdum 200 video ve bu videolar 3-4 yıllık ölmüş videolar.Neyse efendim bi baktım kanala 9 tane telif gelmiş hepside fake telif :P Bellimi olur video patlar 1 gece +1000 lira alırsın.Kazancımı yazmayı sevmiyorum çok şükür bu güne kadar 4 tane şahin alacak para çıkardım youtubeden.Zaten bilen bilir forumdan kısmet olursa araba bakıyorum temiz birşey.Bence bir dene :)

O nasıl bir cümle kakao ? Kazancı söylemiyorsun 4 tane şahin diyorsun ne iş :D

O nasıl bir cümle kakao ? Kazancı söylemiyorsun 4 tane şahin diyorsun ne iş :D

Şahin var 7 bin liraya şahin var 3 bin liraya :D Demek istediğim güzel paralar var :D

Not:Bu rakamlar şuana kadar youtubeden 1 kuruş harcamadan birikti.Youtubeden aldığım kartta durdu.

yükledigin videolara sen telif hakkı at dicem onlardan önce ama o atsın bu atsın herkes batar ozmn :D

Sen daha tam ortaklığa geçmedin mi ? CC at video'a gelsinlerde telif atsınlar. Telif atana ban atarlar.

yalan beyler ben hep oturmuyorum bazen dışarı çıkıyorum geziyorum o zamanda para kazanıyorum :s :s :s

PewDiePie - YouTube şu kanala bakın ve youtubeyi terkedin :D

Felix tamamen doğal olarak, sahne dekoru, makyaj saçmalıklarını yapmadan oyunu yüklediği gibi oynuyor. Ayrıca korku oyunlarında ki tepkileri çok iyi. :pispis Gülmekten ölüyor insan :D :D Bu şekilde adam 2 yılda 10milyon takipçiye ulaştı YT'de. :) Hem onun kız arkadaşını biliyorsundur sen. O kız için bile tüm videolarını izliyorum. :D

Geri