• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

youtube yüklenen videolarda pasif dolar işareti.

Atalente12

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ağu 2014
Puanı
0
arkadaslar merhaba

youtube ile açılan konuları okudum fakat sorunuma cvp bulamadığım için açıyorum konuyu?sorunum yüklediim videoların bazılarında dolar işareti yeşil renk yani para kazanıyor fakat bazıları gri dolar işareti üzerine geldiğimde ise para kazanılmıyor uyarısını vermekde.
[h=3]Hesap Durumu[/h]Hesabınız etkinleştirildi, para kazanmaya uygun 28 videonuz daha var.

para kazanma bölümünde ise gri renk de olanlar için bu uyarıyı alıyorum bunları aktif etmenin yolunu bilen varsa yardım etsin lütfen.çıldırıcam iki gündür:(

İlk olarak para kazanmayı kapatıp tekrar etkinleştir.Olmazsa videoyu silip tekrar yükleyin,fazla bir izlenme sayısı yoksa.
Olmazsa video para kazanmaya uygun değildir...

Anladığım kadarıyla para kazanmayı açmıyorsun.

Videolar bölümünde para kazanmasını açmak istediğin videoları seçip şu işlemi yapman lazım

y2NNR7.jpg

Edit: Gri ünlem işareti varsa video o haliyle para kazanmaya uygun değildir demek başka bir değişle silmen gerek bi işine yaramaz

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
para kazanma aktif
denedim defelarca bu işlemi ama sonuç aynı:(

ünlem işareti değil gri dolar işareti var

pixel-vfl3z5WfW.gif

----------

yeni başladım 5bin izlenmesi oln videolar silmeye de kıyamadm :)
para kazanmayı acıp kapattım video yöneticisinden ama olmadı !!!

----------

• Reklam biçimleri, para kazanma politikası olmadan videoya uygulanamıyor. Lütfen reklam biçimlerini uygulamayı denemeden önce videoya para kazanma politikası uygulayın.

----------

konuyla alakalı bilgisi olan yok mu arkadaşlar:(

Son düzenleme:
Konu açılalı uzun zaman olmuş ama aynı sorunla karşılaşanlar çıkabilir sebebini söyleyeyim video inceleniyor durumundayken para kazanmayı açıp kapatıranız ünlemli videolar buga girer dolar işareti sönük kalır.

Konu açılalı uzun zaman olmuş ama aynı sorunla karşılaşanlar çıkabilir sebebini söyleyeyim video inceleniyor durumundayken para kazanmayı açıp kapatıranız ünlemli videolar buga girer dolar işareti sönük kalır.
Sorun budur. Aslında ünleme düşmüş video ama bugdan dolayı sönük olarak gözüküyor. Yapılacak tekşey var senin için bırak öle kalsın madem 5 k izlenim var azda olsa ilerki videolarında hit almanda yardımcı olabilir.

Geri