• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube'a Ücretli Video İzleme Özelliği Geliyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kürşad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kürşad

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ocak 2011
Puanı
186
2q0tzbq.png

15971.png

youtube-a-ucretli-video-izleme-ozelligi-geliyor-705x290.jpg

Kullanıcılar ilerleyen zamanlarda bazı Youtube videolarını izlemek için belirli bir miktar ücret ödemeye zorlanacaklar.

Dünyanın en büyük video platformlarından biri olmasının yanı sıra en çok ziyaret edilen siteler arasında da bulunan Youtube, kullanıcılarını oldukça kızdıracak olan bir yeniliğin geleceğini bildirdi. Dün akşam saatlerinde Youtube tarafından açıklanan göre video platformuna, kullanıcıların izleyebilmesi için para ödemesi gereken videolar yakın tarihte eklenecek.

Youtube'un yaptığı bu açıklamanın detaylı olarak anlatılmasının 21 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan Youtube etkinliğinde olması bekleniyor. Bazı haber kaynaklarının belirttiğine göre bu özelliğin geleceğini Youtube, bir sene önceden yayınladıkları bir yazıda belirtmişti. Yazıda Youtube tarafından söylenen "en ünlü video yapımcılarımızdan para kazanmanın farklı yollarını bulacağız" sözünü videoların ücretlendirmesine bağlayan haber kaynakları, Youtube'un bu görevi en fazla abonesi olan "Youtuber"larına vereceğini düşünüyor.

48332_article_full.jpg

Fakat yapılan bu açıklamaların yanı sıra, sitenin normalde olduğu gibi ücretsiz ve reklamlardan kazandığı parayla ödemelerini gerçekleştiren bir site olarak kalacağının da altı çizildi. Sanıyorum ki ücretli izleme özelliği az sayıda video yüklemesine rağmen milyonlarca abonesi bulunan video kanallarında kullanılacak. Bu tarz kanallara verilebilecek en güzel örneklerden birisi de Taylor Swift gibi ünlülerin videolarını ücretli hale getirmek ve sanatçıların yeni şarkılarının videolarının sadece buradan yayınlanmasını sağlamak olurdu. Kaynak

Son düzenleme:
Eğer belli başlı videoları izlemek için para verilecekse çoğu ülke insanları farklı siteleri tercih edecektir.
Sen zaten reklamlardan dünya kadar para kazanıyorken ekstra birde böyle bir şeye kalkışmak ismini zedelemekten başka bir şey değil.
Bu reklama gidecek güzel bir şarkı paylaşayım;
[FONT=pf_beausans_proregular]Society, you’re a crazy breed

[/FONT]

Eğer belli başlı videoları izlemek için para verilecekse çoğu ülke insanları farklı siteleri tercih edecektir.
Sen zaten reklamlardan dünya kadar para kazanıyorken ekstra birde böyle bir şeye kalkışmak ismini zedelemekten başka bir şey değil.
Bu reklama gidecek güzel bir şarkı paylaşayım;
[FONT=pf_beausans_proregular]Society, you’re a crazy breed

Kesinlikle öyle. Parça hoşuma gitti :up:

Ben de öyle düşünüyorum, yazık olur.
[/FONT]

Yine durduramazsin ki ücretini verdikten sonra tek kere seyretmek yeterli idm ile video yu çekersin olur biter,ama youtube adina büyük hit kaybi olur.

Bunun da önlemini alırlar bence, sonuç olarak koskoca Youtube idm yi düşünmeyecek değil.

O olmasa başka program olur,onu örnek olarak verdim,sonuc olarak değil youtube tüm dünya mp3 ün önune gecebildimi , gecemedi.

Bakalım olursa nasıl olacak. Eğer olursa rakiplerinin büyük hit kazanacağı kesin.

Geri