• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube'den Para Kazanmak

Ben.Toplamdada Mart sonu 128 Dolar Mayıs sonu 134 dolar aldım.Eğer bir aksilik çıkmazsada bu ayın sonunda 100 dolar alacağım.

YouTube'den tam olarak nasıl para kazanılıyor?

Ersan , Gergedan çiftleşmesinden de para kazanıyorsun ya biz boşuna uğraşıyoruz :)

izlenim olarak belirli bir mevla veriyor sana youtube bide adsense diye bir zımbırtı var ona baglayınca videolarında reklam cıkıyor ne kadar o reklamlara tıklanırsa o kadar para alıyosun

Bununla ilgili bir anlatım zart-zurt birşey varsa bana yardımcı olabilirmisin bir göz atmak isterim?

benim 100$ var bu ay alacagım diger hesap kapandı 2.5milyon izlenme vardı öncedende 200-300dolara yakın ödeme aldım bu işe başlicaksanız sabırlı olmanız gerekiyor

benim 100$ var bu ay alacagım diger hesap kapandı 2.5milyon izlenme vardı öncedende 200-300dolara yakın ödeme aldım bu işe başlicaksanız sabırlı olmanız gerekiyor
2.5 milyon izlenmeyle uçman lazımdı araştırmalarıma göre heleki adsenseye bağlanmışsa o hesap :D

2.5 milyon izlenmeyle uçman lazımdı araştırmalarıma göre heleki adsenseye bağlanmışsa o hesap :D

1.5milyon izlenen videom vardı malesef ışık yanmadı yani 1 milyon izlenmeden aldım o parayı ışık yansaydı digerinde köşeyi dönmüstüm sonra 3 telif yeyince durum ortada :)

Not: tbm düşüktü hep su anda tıklama basına 1$ alıyorum niche sagolsun :)

1.5milyon izlenen videom vardı malesef ışık yanmadı yani 1 milyon izlenmeden aldım o parayı ışık yansaydı digerinde köşeyi dönmüstüm sonra 3 telif yeyince durum ortada :)

niche calısması yaptıgına göre ingilizcemi calısıyosun? türkçe niche kelime duymadım yada rastlamadım varmı acaba?

niche calısması yaptıgına göre ingilizcemi calısıyosun? türkçe niche kelime duymadım yada rastlamadım varmı acaba?

Tabiki İngilizce Türkçede para yok maximum 0.9 gördüm kendi Türkçe kanalımda İngilizcede 2$ aldıgım oldu

Youtubeden para kazanılmaz beyler , kazanılsa bile sizin verdiğiniz emeniğinizin karşılığını vermiyor.Üstelik herhangi bir telif hakkı durumunda ceza yiyorsunuz o kadar emek boşa gidiyor.Eğer kazanmak istiyorsanız bilgisayar karşısında yardımcı olabilirim , ama günde 5 6 saatten daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor.

Youtubeden para kazanılmaz beyler , kazanılsa bile sizin verdiğiniz emeniğinizin karşılığını vermiyor.Üstelik herhangi bir telif hakkı durumunda ceza yiyorsunuz o kadar emek boşa gidiyor.Eğer kazanmak istiyorsanız bilgisayar karşısında yardımcı olabilirim , ama günde 5 6 saatten daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor.

Benim yan hesap yabancı haber ve sağlıktan aylık 600-700$ getiriyor öyle deme zafer :D

Woow tıklama başı 1 $ he :) içeriğin nedir?

----------

Günde 5-6 saat youtubeye ayır trilyoner olursun :D

Geri