• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtubeden para kazanmayı anlatıyorum[ISRAR üzerine]

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Beyler geçen bir konu üzerine facede pmler yağmaya başladı bende en kısa böyle özetleyim dedim :D

biz resim yüklemeye çalışıoduk,demek ki o yüzden para kazanamıomuşum. hmmm

Şimdi sana sövmezsek, günaha girmiş oluruz. :D
Burada vermek istediğim mesaj şu :D

Adam hayatında ilk defa netten para kazanacak adsense üzerinden neyse.Gelmiş diyor ya niche kelimen varmı ya güncel kelimen varmı ya video kaynağın varmı?

Ulan manyak ben yediğim pastadan sana niye böleyim kaç ay sabredip araştırmıştım herşeyi tek tek atarmıyım sana.Oradaki olay para kazanmak için önce video yükleyin gerisi gelir :D
biz resim yüklemeye çalışıoduk,demek ki o yüzden para kazanamıomuşum. hmmm
Tabiki :(

İzlemeyin videoyu beyler bizim sayemizde para kazanıyor :D

Erdeniz adam tanıdık mı bak senin yöntemle para kasıo oda :D

[video=youtube;xJfnQQrmQtw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xJfnQQrmQtw[/video]

Burada vermek istediğim mesaj şu :D

Adam hayatında ilk defa netten para kazanacak adsense üzerinden neyse.Gelmiş diyor ya niche kelimen varmı ya güncel kelimen varmı ya video kaynağın varmı?

Ulan manyak ben yediğim pastadan sana niye böleyim kaç ay sabredip araştırmıştım herşeyi tek tek atarmıyım sana.Oradaki olay para kazanmak için önce video yükleyin gerisi gelir :D

Tabiki :(

Öğreteceksen öğret yoksa kenara çekil, ne o hem gösterip hem de elletmem diyen kızlar gibi :D

Bilgi paylaştıkça güzeldir ;) Birşey bilipte saklayanlara kıl olurum. Tamam bazı adi insanlar var tembellik yapıp sadece senin sırtından geçinmeye çalışırlar ama böyleleri yüzünden gerçekten birşey yapmaya çalışan en azından mücadele eden ve yardıma ihtiyacı olan insanları da gözardı etmemeliyiz.

Kimse ne bilgilerini ne de parasını mezara götürebilir. Başkalarının para kazanması senin daha az para kazanmana sebebiyet vermez. Bırak herkes kazansın ne olacak ? Birşey biliyorsan paylaşacaksın ve anlatacaksın ;)

Bilgi paylaştıkça güzeldir ;) Birşey bilipte saklayanlara kıl olurum. Tamam bazı adi insanlar var tembellik yapıp sadece senin sırtından geçinmeye çalışırlar ama böyleleri yüzünden gerçekten birşey yapmaya çalışan en azından mücadele eden ve yardıma ihtiyacı olan insanları da gözardı etmemeliyiz.

Kimse ne bilgilerini ne de parasını mezara götürebilir. Başkalarının para kazanması senin daha az para kazanmana sebebiyet vermez. Bırak herkes kazansın ne olacak ? Birşey biliyorsan paylaşacaksın ve anlatacaksın ;)

Abi inan senin gibi düşünüyorum.Youtube çok büyük bir pasta ve herkese yeter fakat bazı uyanık arkadaşlar sayesinde bu duruma düştüm.Kanalıma yüklediğim videoları direk güm mideye indirdiler bana kazanç kalmadı videolar hit almamaya başladı kanalı sildim.Söylediğim gibi en kısa sürede youtube piyasasını rahatlatacağım herkesin 50-60 liraya e-book satması zoruma gitmeye başladı.Çok büyük bir miktar olmasada günlük 2-3$ dolar getiren bir e-Video yapacağım hayırlısı ile bu gün veya yarın başlamayı düşünüyorum :) GM helper gibi ana konuyu maxigame yapacağım :D

Abi inan senin gibi düşünüyorum.Youtube çok büyük bir pasta ve herkese yeter fakat bazı uyanık arkadaşlar sayesinde bu duruma düştüm.Kanalıma yüklediğim videoları direk güm mideye indirdiler bana kazanç kalmadı videolar hit almamaya başladı kanalı sildim.Söylediğim gibi en kısa sürede youtube piyasasını rahatlatacağım herkesin 50-60 liraya e-book satması zoruma gitmeye başladı.Çok büyük bir miktar olmasada günlük 2-3$ dolar getiren bir e-Video yapacağım hayırlısı ile bu gün veya yarın başlamayı düşünüyorum :) GM helper gibi ana konuyu maxigame yapacağım :D

o değil o kitap mantıgını anlamadım ayda 500$ için fln diye satıyorlar onu yazan adam bi kere okadar kazansa niye kitabı yazacak ayrıca yazdı diyelim niye parayla satacak :S

o kitap işi hikaye almadım ama alanların biri bin pişman istisnalar var elbet ama çoğu forumlardaki bilgileri almış 2 görsel koymuş içine 2 salatalık 1 domates süslemiş satmış :D

Geri