• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yüksek ping

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
3342377184.png

Ping acayip yüksek bunu nasıl düşürebilirim bilen varmı ?

Modem uzun süre kapanmayınca net yavaşlıyor haliyle pingte yükseliyor.

TTneti bunun için aradığımda bana söyledikleri modemi en az 30saniye kadar kapatın biz ayarlarını yapıcaz.

Tabiki ayar yapıcaz kısmı yalan sende dene 1-2 dakika kapat bakalım düzelicekmi çünkü ping seninle alakalı bir durum değil.

Modem uzun süre kapanmayınca net yavaşlıyor haliyle pingte yükseliyor.

TTneti bunun için aradığımda bana söyledikleri modemi en az 30saniye kadar kapatın biz ayarlarını yapıcaz.

Tabiki ayar yapıcaz kısmı yalan sende dene 1-2 dakika kapat bakalım düzelicekmi çünkü ping seninle alakalı bir durum değil.
TTneti aradığımdada bizden kaynaklı değil bilgisayardan kaynaklı diyorlar modemi daha açalı 1 saat oluyor dün başladı bu olay ondan önce hiç yüksek değildi ping.

TTneti aradığımdada bizden kaynaklı değil bilgisayardan kaynaklı diyorlar modemi daha açalı 1 saat oluyor dün başladı bu olay ondan önce hiç yüksek değildi ping.

Arka planda çalışan bir uygulama yok değilmi torrent gibi veri paylaşımı yapabilicek bir program.

Testi yaptığın yere bak dostum , Nicosia diyor , Ankara veya daha yakın bir serverden test yap. Karşı sunucununda ping de etkisi var problem sen de demek olmuyor yani o pingin yüksek çıkması :)

Arka planda çalışan bir uygulama yok değilmi torrent gibi veri paylaşımı yapabilicek bir program.
Hayır tek skype var birde Chrome açık işte başka bir şey yok oyuna bir giriyorum pingden hareket edemiyorum. :/

----------

Testi yaptığın yere bak dostum , Nicosia diyor , Ankara veya daha yakın bir serverden test yap. Karşı sunucununda ping de etkisi var problem sen de demek olmuyor yani o pingin yüksek çıkması :)
Antalyaya yakın olarak Kıbrıs serveri gösteriyor. Onuda denedim farklı bir sonuç yok.

Geri