• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yumurtayı tadından dolayı yiyemeyenlere tavsiye

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Aykiri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Aykiri

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2017
Puanı
4
İlki dilin üstüne ekmek, pilav vs. alıp öyle tüketmek. Böylelikle yumurtanın tadını almamış olursunuz.
İkincisi ballı sütle beraber tüketmek ki tadını alsanız bile rahatsız etmeyecektir.
Bir de dilimlerseniz daha iyi olur.

Protein şart.

- - - Güncellendi - - -

Başlığı, "Tadından dolayı yumurta yiyemeyenlere tavsiye" şeklinde açsaydım daha doğru olurdu. Dilbilgisi de şart.

ama biraz düşününce başlıktaki hali de mantıklı geliyor. çünkü dikkat çekilmek istenen konu öznesi yumurta. ondan yumurtayı başa yazmak daha doğru olabilir. ne bileyim.

MUZ + PEYNİR KESİN SONUÇ.

Son düzenleme:
hepsi manyak onların boşver :D sabahları 5-6 yumurta beyazı yemeyi bende denesem bende kusarım :D

O biraz abartı bir örnek(vücut geliştirici olduğu için) ama günde bir veya iki yumurta yenmesi tavsiye edilir genelde. Şahsen ben ikincisini yemede çok zorlanıyorum.

Geri