• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

# Yurdışı bursu

SnowSlave*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 May 2010
Puanı
22
Öncelikle s.a beyler, KYK Bursu yapan arkadaşlar heralde nasıl yapıldığını bilir, ben Makedonyada Struga Üniversitesini kazandım %50 burslu olarak gidiyorum. KYK Bursu almak için siteye giriyorum fakat Üniversitenin adı çıkmıyor size şöyle izah edeyim.

Alttaki resimde okuyucağım üniversite bulunmakakta. Bunun için napmalıyım?

axds.png

Eğer orada ismi yoksa kredi ve burs vermiyorlar diye biliyorum. (Anlaşmalı olmadığından) :ent Yine de sen KYK'yi arayarak onlarla konuş. Forumdakilere sorarsan bir hata yaparsın. KYK'yi sorarak daha çabuk öğrenirsin.

Son düzenleme:
Geri