• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yurt Dışı iş arıyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxilife
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Maxilife

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2012
Puanı
65
Arkadaşlar Merhaba, yurt dışında çalışmak için iş arıyorum. Herhangi bir vasıf bulunmuyor ben ve dayım maddi açıdan zor durumda olduğumuzdan yurt dışında çalışabilecek bir iş arıyoruz. Bu işler ile ilgilenen, yurt dışına işçi götüreniniz var mıdır aranızda? veyahut bir tanıdığınız?

Genellikle inşaat sektöründe işçi alımı çok oluyormuş fakat nereye nasıl müracat edeceğimi bilmediğimden konu açmak istedim. Enka gibi birkaç şirkete dün başvuru yaptım henüz yanıt gelmedi

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar

İngilizcen var mı? Varsa önerebileceğim bir şirket var İngilizce anlaşabilecek derecede bilmen önemli. İşin kendisi Türkçe. Anadilinde iş yapacaksın :)

İngilizcen var mı? Varsa önerebileceğim bir şirket var İngilizce anlaşabilecek derecede bilmen önemli. İşin kendisi Türkçe. Anadilinde iş yapacaksın :)
Hocam ingilizcem yok fakat nasıl bir iş olduğunu öğrenebilir miyim? Bir seferlik muhattab olacaksak tercuman tutarım ben

- - - Güncellendi - - -

Herhangi bir yabancı dil ?
yabancı dil yok hocam maalesef

- - - Güncellendi - - -

Uluslararası gemi işini deneyebilirsin
hocam o işte çok fazla dolandırıcı var ayırt edemiyorum hangisi doğru hangisi eğri. Nerden başlayıp ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum.

Hocam ingilizcem yok fakat nasıl bir iş olduğunu öğrenebilir miyim? Bir seferlik muhattab olacaksak tercuman tutarım ben

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

hocam o işte çok fazla dolandırıcı var ayırt edemiyorum hangisi doğru hangisi eğri. Nerden başlayıp ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum.

Yok hocam tercümanla olacak şey değil iş görüşmesi vs. İngilizce ve hep gerekecek.

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

hakkında hayırlısı

Son düzenleme:
Uluslararası gemi işini düşünürsen seni bilgi alabilecek birisine yönlendirebilirim kendisi İstanbulda yaşıyor yüzyüze görüşebilme imkanın varsa yada telefon üzerinden olabilir tabi bu işi yapmak istiyorsan

Cruise İşlerine bakma artık çok zor iş alımı var maaşları düştü. aynı zaman'da şartları çok zorlaştırıldı suriyeli mültecilerde çok alınmaya başladı (ingilizce bilenler)

o yüzden çok iyi bir bildiğin iş varsa şirketlere mail at. ben şahsen öyle dönüş aldım ve çağrıldım

Geri