• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yurt interneti sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 0x1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

0x1

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Nis 2009
Puanı
0
Arkadaşlar yurt internetinde bir sorun var mbot crack login olmuyor ancak aynı mbot ile 2 gün önce kendi evimdeki internetimde login oluyordu şimdi olmuyor(yurttaki internette vpn ile denedim login oluyor ancak bu seferde oyun ekranı gelirken kapanıyor birden bu sorunu nasıl çözebilirim ) Şimdiden Teşekkürler

Eğer kyk ise tüm online oyunlar(neredeyse) Kredi Yurtlar Kurumu ipleri tarafından bloke edilmiştir.

bende de aynı sıkıntı var . yok mudur bunun bi çözümü :((

mbotsuz oyuna girebiliyor musun ?? yurtlara yasak gelmişti onunla ilgili birşey olabilir, online oyunlar ile iligli yasak

Yurtlarda oyunlarla ilgili tüm portlar kapalı diye biliyorum ama yurtta kalıp bu engellemeyi aşan arkadaşlarım vardı biraz araştırarak yaparsınız sanırım :D

Muğla'da ki KYK'larda böyle bir sorun yok. mBot ile arkadaşım rahat bir şekilde girebiliyor oyuna. İlginç. hmmm

Bad answer content hatası veriyor banada yurtta mbot login olmuyor.Ama VPN ile launcherden oyuna girebiliyorum gel gör ki botsuz da bi işe yaramıyor yokmu şu işi çözebilcek biri yahu ^^

Geri