• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yurtdışından gaming ürünler getirtiyorum

Aktiflik
K.Tarihi
12 Ocak 2015
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar yurtdışından uygun fiyata gaming ürünler getirtiyorum.Ürünler kutusuz olarak gelmektedir.2. el değildir.Herhangi bir sorunu bulunmamaktadır.Ücretsiz bir şekilde adresinize teslim edilecektir PTT kargo ile.

Ödeme garanti bankası hesabıma yapılacaktır.Ödeme yapıldığı gibi sipariş verilecektir ve o an kargo takip numarasıda verilecektir.Ürünler ortalama 15-20 gün içerisinde mutlaka adresinize ulaşmış olacaktır.Ödeme yaptığınız günden itibaren maximum 5 gün içerisinde siparişiniz kargoya verilmiş olucak.(Tüm aşamaları verilen takip numarasından takip edebileceksiniz). Şuanlık bu ürünleri getirtiyorum yelpaze genişlediğinde yeni ürünleride ekleyeceğim.
(Kendim şuanda Siberia Elite kulaklığı kullanmaktayım.)

--HEADSET--

SteelSeries Siberia V2 Frost Blue Edition Headset = 200 TL

SteelSeries Siberia V2 Diablo Edition Headset = 200 TL

SteelSeries Siberia V2 Heat Orange Headset = 200 TL

SteelSeries Siberia V2 CS-GO Edition Headset = 125 TL

SteelSeries Siberia V2 (Siyah-Kırmızı-Turuncu-Mavi-Beyaz-Sarı) Standart Headset = 100 TL

SteelSeries Siberia V2 Altın Standart Headset = 100 TL

SteelSeries Siberia Elite Headset = 400 TL

--SET--

SteelSeries Navi Edition Mousepad (400x450x4mm) + Razer Deathaadder 3500 DPI (Mavi Renk) + SteelSeries Siberia V2 Sarı Kulaklık = 230 TL

Son düzenleme:
Siberia Elite ve Siberia V2 Frost Blue stokta mevcuttur almak isteyen iletişime geçebilir.

Geri