• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yürüyüş

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Callous

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
12
Beyler kilo vermek için yürüyüş yapacam ama evde kondisyon bisikletimde var günlük 30-45 dk arasında dümdüz bir yolda hızlı yürüyüş mü ? yoksa 1 gün içerisinde en aşşağı 1 saat kondisyon bisikletimi sabah ikindi gece yatmadan önce toplamda 1 - 1.30 saat arası yapmak mı karlı olur ? kondisyon bisikletiyle çalışırsam yanında mekikde çekmeyi düşünüyorum .

Sana direk kendimden örnek veriyorum, geçen yaz spora başladım, spor derken böyle spor salonuna filen değil, park var bizim burda ilk 1 hafta yürüyüş yaptım ondan sonra 3 ay boyunca her gün aynı saatte koşmaya başladım. Birazda yemek yemeyi kestim tabi okullar açıldığında tartıya çıktım ve 20 kilo vermişim.

Ekmeği en aza indiricem sadece sabah kahvaltımda yemeyi planlıyorum . Ama günlük 45 dk yürüyüşmü ? yoksa gün içerisinde farklı zamanlarda 20-30 ar dakikalarla kondisyon bisikleti ve yanında mekik mi daha iyi olur

mekik sana kilo verdirmez söyliyim ayrıca temiz hava her zaman daha iyidir

mekik kilo vermek için değil zaten sarkma olayı gibi olaylar olmasın sıkı tutsun diye + normal havada fazla temiz değil zaten :D

kilo aldıktan sonra mekik sana yarar vermez :D mekik karın kaslarını geliştirir he bi yandan kilo verirsen üstteki yağlar gider fit bi görüntü oluşur göbek tarafında ayrıca koşarken nefeslerini derin alıp verirsen ciğerlerin için çok yararlı olur

Bence dışarıda 30 dakika koşu yap,eve gel kondisyon bisikletine bin ve en sonundada mekikle pekiştir.(Bodyden hiç anlamıyorum aslında :D)

Geri