• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ZACA # Röportaj # 15 Haziran 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
Adı Soyadı : - Göktuğ Zafer Çarlıoğlu

Doğum Tarihi : 27.08.1996

Yaşadığı Şehir : -Kastamonu

Meslek : - Öğrenci

Tuttuğu Takım : - Beşiktaş

Burcu : - Başak

lblwj.png

Hobileriniz : - Arkadaşlarla futbol maçı yapmak , konsol oyunu oynamak gibi...

Fobileriniz : - Dini korku filmleri , kabuklu böcekler birde yağmurlu günlerde şimşek çakması sanki bana düşecek gibi geliyor :)

Forumdaki İlk Nick'i : - TurKPrenS

Silkroad İle Tanışması : - Okuldan çıktım , çantamı eve atar atmaz her zamanki gibi cafeye gittim. Baktım bizimkiler toplanmış birşey izliyor ,gittim yanlarına bir boşluk buldum aradan kafamı soktum bende izlemeye başladım . İzledikleri oyun Silkroadmış . Oyun o kadar güzel , o kadar eğlenceli geldiki anlatamam.Yarısı gün bende oynadım derken silkroadla tanışmış olduk.

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : - Bilgi alışverişinde bulunmak için , eğlenmek ve muhabbet.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : -İsim ve Soy ismimim ilk iki harfleri.

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : - Ahkam kesmek , İnci konuşulması , Özentilik.

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : - Masa tenisi ve futbol ile oynuyorum. Diğer sporları pek becereremiyorum gerçi denediğim söylenemezde beceremezdim herhalde :)

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : - Acun olurdu . Hem eğleniyor hemde para kazanıyor ondan iyisi varmıdır.

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : - Rap , Rock ve kısmen Pop.

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : - Hayır sevmem , nefret ederim.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : - İnönü Stadyumu diyicektim fakat artık görme şansımda kalmadı artık Vodafone Arenaya kaldık :)

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : - Ümit abi her geçen gün daha iyi tanıdığımı düşünüyorum.Gerçekten forum için elinden geleni yapıyor siz her ne kadar farkında olmasanızda sürekli çalışıyor.Kişilik olarakda gerçekten sıcakkanlı samimi iyi bir abi burdan selam olsun :)

Terk-i Diyar : - Kahraman abi herkesin dediği gibi sert birisi değil , görevinden dolayı forumda sert olmakda zorunda yoksa gerçekten samimi. Birde Kahraman abiye karşı dürüst olun yanlış da yapmasanız daima sizin yararınıza olur.

Ruthless :
- Tek bildiğim isminin Karaca olması.

İntensift : Denizle hemen hemen aynı zamanlarda göreve başlamıştık şuan Yönetici olarak görev yapıyor ama gerçekten bunu en başından bu yana istiyordu , kendine hedef edinmişti sonuç olarakda hedefine ulaştı.Çok çalışırsanız başarırsınız teorisine bir örnek diyebiliriz.Her ne kadar son zamanlarda eskisi kadar muhabbet edemesekde ben buradayım Deniz :)

Antibiotic : Önceden görevli bir arkadaşımızdı tekrardan Yönetici olarak geri döndü lakin tanışamadık.Mesaj attım halen geri dönüş bekliyorum :)

xbox360 : Forumda olduğunu belli etmeyen ama belkide en çok çalışan yöneticimiz,üstelik en eskimiz .

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : - Öyle basit yemekleri yaparım , diğer ana yemekleride tarifine bakarak yapmaya çalışırım çok iyi olmasada yenebilir durumda :)

En sevdiğiniz renk ? : - Turkuaz

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : -En sevdiğim şarkı ise Cem KARACA-Demedim mi .

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : -

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : - ^^

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : -Ailem

Hayvan besliyor musunuz ? : - Hayır

Benzetildiğiniz biri var mı ? : - Hayır

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : - Aşk , sevgili muhabbeti nefret ettiğim konular.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : - Memur olduk mu tamamdır.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : - 10 üzerinden 9,5

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : - Acun Ilıcalı

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Önyargı savar.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hakkaten baya bir ağırsın Seymen, ama abi falan değilsin... Eziğin tekisin... Kilo ver azıcık :D
Kilo vermek için pratiği sana skypeden yazmıştım hatırlıyorsan :D Okullar kapandığına göre biraz kilo vermeye başlayabilirim :D :D Anneannem'i göndermem lazım tabi :D Kilo vermem için çük lazım :D

Sende hem eziksin hem abisin ezik abi :D

Hobileriniz : - Hesabına pes oynamak ve Halısahada arkadaşlarla futbol maçı yapmak.

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : - Rap , Rock ve kısmen Pop.

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : - Hayır sevmem , nefret ederim.

En sevdiğiniz renk ? : - Kırmızı

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : -Ailem

Baya ortak şeyimiz varmış :D

zafer benim hemşerimya kastamonudan kötü adam çıkarmı :D adamın dibi

zafer benim hemşerimya kastamonudan kötü adam çıkarmı :D adamın dibi

Eyvallah , buraya gelince mutlaka haberim olsun hani :)

----------

Eyvallah kardeşlerim , benim içinde sizler öylesiniz. :)

----------

Ağır abimi sandın beni :D

Vsro ile ilk uğraştıgın zamanlar o zamanlar global moddun :)

----------

Baya ortak şeyimiz varmış :D

Uzun uzun yazıcaktımda kısa cevap veriyim dedim :)

----------

la bura zaferin röportaj konusu muhabbet konusu değil :D

Sağol Kaya sende olmasan konu elden gidiyor :)

eğlenceli olduğunu düşünüyorum keşke birisi de benimle yapsa ropörtaj :D

Geri