• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Zapatista - Gerçeklerden Bahsedeyim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kumandan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kumandan

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Tem 2016
Puanı
0

Arkadaşım ilk şarkısını yayınladı bende ona az da olsa destek olmak istedim eğer dinlerseniz ve beğenirseniz de az da olsa paylaşır bir iki arkadaşınıza atarsanız çok mutlu oluruz çünkü onun sayesinde daha fazla insanlara ulaşmak istiyoruz.Şimdi den hepinize teşekkürler.

Alt fon müziğinin ses yüksekliğinden dolayı şarkıyı söyleyen kişinin sesi pek duyulmuyor ve anlaşılmıyor. Nefes ayarlamalarında da biraz düzensizlik sezdim ama ilk şarkı olmasını göz önünde bulundurursak geliştirilip daha iyi yerlere gelebilir diye düşünüyorum.

Bu arada sırf bu konuyu açmak için üye olmuşsun, üşenmedin mi?
:grin

Alt fon müziğinin ses yüksekliğinden dolayı şarkıyı söyleyen kişinin sesi pek duyulmuyor ve anlaşılmıyor. Nefes ayarlamalarında da biraz düzensizlik sezdim ama ilk şarkı olmasını göz önünde bulundurursak geliştirilip daha iyi yerlere gelebilir diye düşünüyorum.

Bu arada sırf bu konuyu açmak için üye olmuşsun, üşenmedin mi?
:grin

Yakın bir arkadaşım ben de kıramadım onu her foruma üye olup paylaşmaya çalışıyorum çünkü hiç paylaşmasak kimse dinlemiyor twitterlarımız da paylaşsak gene aynı şey iki ucu bildiğin şey hayırlısı . Az çok onu tanıyorum mikrofonla bile yapmadı kaydı bizim eve geldi 1 saat içinde sözleri yazdı resimleri yazdı telefondan kayda girdi söyledi yükledi gitti ilginç bir insan kendisi telefonu yok bilgisayarı yok öyle takılıyor.

Geri