• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

zayıf :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
beyler 8 tane zayıfla kaldım,ortalama yükseltme sınavlarına giricem ve geçicem fakat sorularım olcaktı bilen biri yardımcı olsun
1- ilk başta 4 tane sınava giriyoruzya sonrada 4 tane daha olcakmı öyle söylenti var ?
2- en az kaçtane lazım zayıf ortalama ile 2,50 yada 85 puan doğrumu ? (haftalık ders saati 37 sanırım)
3- en fazla kaçtane zayıf ile geçerim ?

Moderatörün son düzenlenenleri:
lise 1 lerde 3 ders varsa lise2 ve üzerinde ise 2 dersten fazlası sınıfta kalır ortalama ile geçme konusunda bilgim yok ve ilk ortala yükseltmeler zaten kesin oluyor ama 2. ortalama yükseltmeler için kesinlik söz konusu değil bakanlık af çıkarmış gibi yapacak olursa oluyor diye biliyorum. Ne kadar af olarak yapılsa da sınavlar genellikle her her eylülde yapılıyor.

Daha ayrıntılı bilgim yok çünkü okulla ilişkim 1 yıl önce kesildi.

Kardeşim açık konuşmak istiyorum kocaaa bir dönem boyunca başaramadığın ve sonucunda 1 getirdiğin dersi bir çırpıda vermek çok zor olacak diye düşünüyorum. Keşke 8 tane 1'in olmasa :nse:

ilk 4 kesin kurtarırım o benim için sıkıntı değil benim 8 zayıfı derslere çalışmam ve bilgisayarda takılmam yuzunde oldu yani çalışsam kurartırırım inş.

----------

hocalarala görüştüm ilk 4 sınav olucak dedi onuda kurtaramadın yine 4 sınav olucak oda olmadı en az 3 zayıf ile seneye vermesi lazım dedi.
yinede bir görüşlerinizi alıyım diye açtım konu

+85 puan ortalama ile geçenleri duydum ama doğrumu bilmiyorum ortalamam 70 :(

İnş cnm ya yazıcaktımda üzüldüm birden :D Kardeş ders saati fazla olan derslere ve baraj derslerine odaklan.Ortalama kaçla geçiliodu hatırlamıorum ama saati fazla olan dersleri verip ortalamanı yükselt baraj olanlar hariç gerisini vermene gerek yok. Nasıl bir cümle oldu bu bende anlamadım :D

Haziranda 4 tanesine girersin.

Ağustos-eylül aylarında kesin sınav olmuyor eğer olursa onada girersin

hepsinden geçmen gerek.

Edit: 2-3 tane zayıf hakkın var sanırım

benim ortalama 85 ben nasıl geçemedim arkadaş :D 1 ders verip sorumlu geçicem yada 2 ders verip ortalama tutucak galiba birşeyler yapıcaz :) başarılar sanada

Kardeş bendede 3 tane 1 var ama bildiğime göre sen kalmışsın geçme gibi bir durumun yok çünkü yazın 4 tane sınav hakkın var ve 4 tane kalacak zaten sınıfı geçmen için en aşşa 3 tane olması lazım senin 4 tane kalıyor yani sınıf tekrarı yapabilirisn :(

benim ortalama 85 ben nasıl geçemedim arkadaş :D 1 ders verip sorumlu geçicem yada 2 ders verip ortalama tutucak galiba birşeyler yapıcaz :) başarılar sanada
düz veya meslek ?

aga valla dediğim gibi hoca ortalama ile geçersin fln. diyordu :( ne iş

evet 2,50miş,benim 2,06 hadi hayırlısı onuda geçemedin 3 zayıfla geçebiliyormuşsun bakalım

lise 1'de 6 7 zayıfla girmiştim baya çalışıp verdiydim 5ini.

Geri