• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Zed vs Jayce

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Summer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Summer

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2011
Puanı
25
Sizce hangisini almalıyım skinleriyle birlikte açıcam ama karar veremedim hangisi solo topta daha çok etkili olur?

Zed tabii ki zed ile çok kolay jungle üzerinden admire yapabilirsin.

Sizce hangisini almalıyım skinleriyle birlikte açıcam ama karar veremedim hangisi solo topta daha çok etkili olur?

Jayce bence şuan oyundaki en iyi mid karakteri aynı zamanda solo topta da çok çok iyi Zed'de bi o kadar iyi ama Jayce derim ben.Admire diyen biri olursa oyunu bilmiyo takma onu sen :D:nse:

Jayce bence şuan oyundaki en iyi mid karakteri aynı zamanda solo topta da çok çok iyi Zed'de bi o kadar iyi ama Jayce derim ben.Admire diyen biri olursa oyunu bilmiyo takma onu sen :D:nse:
Bence jungle üzerinden zed ile daha kolay admire edebilir :D

jayce alex ich'ten sonra en iyi mid karakteri oldu ben alex kadar skillere hakim olabiliceğimi sanmıyorum ama olurum aslında ya niye olmasın :D

​Admire jungle champlerinin jungle üzerinde pusu kurarak kasmasıdır.
ulan emre çocukları neden yanlış yola sokuyorsun ben dayvithanır beyler inanmayın bu çocuk lol bile oynamıyor :D ama zed daha iyi jayceye karşı ulti + pasif + serilik ister ha bide smartcast

Ya bilen birisi söylesin haksız mıyım zed ile jungle üzerinden daha kolay admire yapılmaz mı ? :D

Jayce derim ama eğer paran varsa ikisinide al ikiside çok iyi şampiyon

jayce ile çok eğlenirsin bence q-e cobosu çok iyi vuruyor range ve mlee olarak oynanabilen çok yönlü sustain bakımından oldukça iyi, zed de güzeldir ama ben jayce derim

Bence de kas ikisini birden al ben şu an onu düşünüyorum, solo top ve mid için jayce kullanıyorum jayce en çok oynadığım şampiyon ve elime su dökebilen pek yoktur bu benden değil şampiyondan kaynaklanır; range skillerle laneini itelersin arada karşına damage verir bir süre sonra çekice geçip üzerine zıpladın mı işi biter zaten, gank yedin mi kaçması da çok kolay çekiçteysen E vur adamı salla geriye range moda geçip geçit aç seni yakalayacak adama helal olsun derim ben :) he ama zedin ulti vs. çok iyi damage veriyor ikisini de al oyununa göre kullanırsın karşındaki picke göre counter yememek için ama eğer daha yeniysen bence jayce al elini alıştırabilirsen rahat rahat kasarsın zed biraz daha fazla oyun deneyimi isteyebilir.

Geri