• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Zihinsel Engelli Erkek Çocuğa Tecavüz.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
antalya-tecavuzu-640x360.jpg

[h=1]Antalya'da iğrenç iddia[/h]Zihinsel engelli erkek çocuğa tecavüz ettiği ileri sürülen şahıs tutuklandı.
Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde, zihinsel engelli 15 yaşındaki A.G. adlı erkek çocuğa tecavüzetmekle suçlanan 23 yaşındaki O.Ö., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Gazipaşa'nın Çığlık Köyü'nde oturan O.Ö.'nün, motosiklete bindireceğini söyleyerek yaylaya götürdüğü zihinsel engelli A.G.'ye burada tecavüz ettiği öne sürüldü. Olay sonrasında durumu öğrenen çocuğun ailesi, jandarmaya ihbarda bulunarak O.Ö.'dan şikayetçi oldu.
İhbar üzerine geçen pazartesi günü akşam saatlerinde yakalanarak gözaltına alınan O.Ö., dün sabah saatlerinde jandarmadaki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. O.Ö., daha sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak:
Antalyada İğrenç İddia Haberi ve Son Dakika Haberler Mynet

Söyleyecek hiç birşey bulamıyorum.

Dunyanin sonu hic iyiye gitmiyor hic... Ulan engelli bi insandan ne istedin lan? Ustelik erkek bi cocuk. Onun psikolojisi nasildir simdi dusunmek dahi istemiyorum. Bunlari alicaksin abi bir araya toplicaksin diri diri yakcaksin, koklerini kurutcaksin. Adi kopekler.

XOLO Q800 cihazımdan Tapatalk HD ile gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:
ne biçim insanlar var ya bunlara hayvan bile denmez hayvanlara hakaret olur diyecek bişey yok bunların .......................

bu tür zihniyetler maalesef dolu bi video paylaşırdımda siyasete kaçar şimdi yoksa hepinizin görmesi gereken bir video.

hayır madem abazasın yaşadığın yer antalya yaaa :D varlık içinde yokluk gibi birde gitmiş erkeğe saldırmış allah şaşırtmasın :D

Antalya gibi yerde nasıl bu kadar azabiliyosun? Hadi azdın anladık, antalya gibi bi memlekette yaşıyosun, cinselliğin ana merkezi o ihtiyacını giderebilecek bir kadın nasıl bulamıyorsun ki? Bu tarz kişilere gerçekten acıyorum, ve bu tarz kişilerle aynı ülkede yaşamadığım içinde lanet ediyorum..

adolf-hitler.jpg

Hep demişimdir insanları doğru yola sokup dünyayı düzene sokmak için böyle bir insan gerek şuanki dünyaya...

Not: 15 yaşındaki çocuğa tecavüz ettinya ulan ben senin ananı avradını neyse.

Geri