• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

# Ziraat Bank Hesap İşletim Ücreti!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SnowSlave*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 May 2010
Puanı
22
Evet arkadaşlar benzer sorunu yaşayanlar olmuştur aramızda. Çözümü neydi naptılar nettilerde bu parayı geri alıp bida kestirmediler?
Bana okuldan belge getir demişlerdi götürdüm almadılar yırttım attım bende orda çıktım bi hışımla deliricem 25 tl yatırıyorum 16 tl kesiliyor :saw:

Sikayetvar.com'a girip yazdım bende şikayetimi bekliycez bakalım. Şu linkten ' Şikayete Destek Ver ' Adlı butona basıp destek verirseniz sevinirim. Sizinde başınıza gelir elbet hem bilgilenmiş olursunuz :shm:

Şikayetvar - Sikayetler

Son düzenleme:
Görüntülemeye çalıştığınız şikayet yayına hazırlanmaktadır. diyor bendede :) Onay sürecinde büyük ihtimal.

Paramı geri aldım arkadaşlar.. Sizinde başınıza gelirse aynı yöntemle alabilirsiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri