• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ZombiRock'ta Bayram Şenlikleri Başlıyor!

Light Yagami

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 May 2009
Puanı
82
wgx7c8.jpg

15711.png

ZombiRock'ta Bayram Şenlikleri Başlıyor!
Daha
Ramazan Ayı'nın çoşkusu sönmeden, bayram etkinlikleri ile devam ediyoruz. Ramazan Bayramı'nda tam 3 büyük kampanya ile karşınızdayız.

İndirim Geliyor Silah Ve Kostümler Şenleniyor!

Artı Basmak Artık %33 Daha Ucuz!

byn8h.jpg

Kısa süre önce tüm dükkan ve artı basma fiyatlarına % 50 indirim uygulamıştık. Şimdi oyuncuların isteği üzerine Kırılma Engelleme ve Düşme Engelleme fiyatlarına tam %33 indirim daha geliyor.

Düşme engelleme ve Kırılma engelleme seçeneklerini kapattığınızda tutar 1.500 ZombiRock Nakit iken indirimle birlikte öncelikle 17.08.2012 - 20.08.2012 tarihleri arasında sadece Kostüm yükseltmelerinde 1.000 ZombiRock Nakit ile 20.08.2012 tarihi itibariyle ise Kostüm ve Silah yükseltmelerinde geçerli olacaktır.

Bayram Hediyeleri A+

Seti siz alın artısı bizden!

byn7y.jpg

Ramazan Bayramında Çakal Seti, Kaplan Seti, Çita Seti, Vaşak Seti ya da Leopar Seti alan oyuncular;

- 10 adet Silah A+
- 10 adet Kostüm A+ ürünlerini hediye olarak kazanıyor.

Tek yapmanız gereken belirtilen setlerden birini almanız. Size verilen hediye Kostüm A+ ve Silah A+ ile hem setinizin hem de silahınızın seviyesini yükselterek keyfinize bakmak!

Not:
Kampanya 17 - 21 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir.

Yepyeni kampanya ve fırsatlar devam edecek, duyuruları takipte kalmayı ihmal etmeyin. Şeker gibi bir bayram ZombiRock'ta sizi bekliyor!

15711.png
Kaynak : http://www.joygame.com/forum/Thread.aspx?t=205948

Geri