• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ZSZC Files 80 CAP.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
özellikleri neler ? öyle ce paylaşmışsın zszc tamam ama neler var neler yok. zszc client linki nerede?

arkadas paylasmıs eğer gercekten calısan fıleslerse bunlar tesekur ederım :) ındırıyorum bı denıcem hemen ama rapıdten olması ıyı olmamıs ama yınede sağol :)

saol kardeşim ama tek bı soruın war nedne rapide uıpload eetın kıne :D İnmiyor filesler bende 6 mb net war 2 saat dıyor :)

Bedava Premium rapidshare premium

Rapid’ ten beklemeden ardı ardına dosya indirmenize izin veren yeni bir sistem var.

Rapidshare başta olmak üzere 8 dosya paylaşım sitesinden sürenin bitmesini beklemeden dosya indirebiliyorsunuz.. Dosya paylaşım siteleri ücretli üye değilseniz bir dosya indirdikten sonra diğer bir dosyayı indirmeniz için sizi ortama 10 dk bekletiyor. Rapidshare.com Premium üye olursanız beklemeden dosyaları indirebilirsiniz. Eğer üye değilseniz İşte burada RapidIT.com sizi bu süreyi beklemeden download etmenizi sağlıyor.. (devamında anlatım) >>>

Kullanımıda çok kolay Rapid8.Com | MegaUpload Fileserve Filesonic RapidShare Premium Link Generator. Fast Direct Download 2012 adresini açın. Sitenin alt kısmında kutu var indireceğizni dosyayı oraya yapıştırın sonra

Download butonuna bastığınızda ikinci bir sayfaya yönlendirecek burada bir süre bekledikten sonra

rapidpremium2.jpg

sayfa sonunda Begin your download.. butonuna basarak download işlemini başlatıyorsunuz..

İNDİRME YAPAMAYAN ARKADASLAR ICIN :D

----------

ındırdım sımdı bakıyrum ama certtekı dosyalara ec srodakının aynısı nasıl olcak bunlar keske bıraz anlatsaydın :)

Verdiğin cevabın hata ile alakası bile yok :) Ordaki managerin bahsettiği sorun asıl opcodelerde bu tablelerin ekli olarak gösterilmesi yalnız databasede bu tablelerin ekli olmaması o yüzdende o kırmızı hata belirir.
o hata ile 2 defa karşılaştım ve id pw yanlıştı düzelttim sorun çözüldü ? belkide denk gelmiştir :D ordan kalma yani :)

Verdiğin cevabın hata ile alakası bile yok :) Ordaki managerin bahsettiği sorun asıl opcodelerde bu tablelerin ekli olarak gösterilmesi yalnız databasede bu tablelerin ekli olmaması o yüzdende o kırmızı hata belirir.
Tamamen doğru sql'a bağlanmamasından kaynaklanır o hata

ne alaka _ tbleri uyumlu yapsa hiç bi hata almaz desen ? SRO_VT_SHARD >Cert'e SRO_VT_SHARD oralarda yanlıs var desen daha dogru olur.

Kardeşim kaç aydır bu işin içindeyim hatanın sebebi gameserverde opcodelere girilmiş olan tablelerin SHARD databasesinde bulunmamasından kaynaklanır. Neden üsteleyip üstünü kapatmaya çalışıyorsunuz anlayamadım.

ArkadaşLar ZSZC Filesi yaptım fakat vds ödeme yapılmadıgı İçin Kapandı Baska Sunucuya Geçtım Dosyalar Bende Ama Test etmedim. Çunku yenıden yaptım ama Yaptıgım Server.cfg'leri almıstım sımdı deneyin Hata oLan Yerlerde Konu altına yazın. Ve Tek DB

SRO_CHINA_CS >ACCOUNT>LOG>SHARD< HEPSİ 1.db'de Mevcutur.

Bu db 'yi Kulanabılmek İçin Microsoft SQL Server 2008 R2 Şart ßende 2008 r2 var fakat 2005e Dönusturemedım. Cert Filesin İçinde var.
Clent ZSZC

Files:https://rapidshare.com/files/393871225/Game_Server_IIDreamII.rar

DB:https://rapidshare.com/files/3804788132/SRO_CHINA_CS_By_IIDreamII.rar
SMC:https://rapidshare.com/files/3718122272/SMC.rar

not:gereksiz yorum yapanlar yorumlarınızı kendınıze saklayın.

Bu Dosyalar kesinlikle bugsuz ve sorunsuz mu ?

----------

SMC Hariç hepsini çalıştırdım.SMC Hata veriyor.

Geri