• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

0'dan launcher tasarımımım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MKA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MKA

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2012
Puanı
22
Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

0'dan tasarım.

Not: Sadece profesyonel serverler'e satılacaktır. Tasarım bana aittir.

Zsilkroad'a yakında gelecektir.

kkxw2.png

PRO serverler için pekte iyi değil düşüncesindeyim, hoşuma gitmedi. Emeğinize sağlık.

Bana göre her zaman orjinali güzeldir, senin tasarladığın launcher'e gelirsek pek hoş olmamış ama yinede uğraşıp zaman ayırmışsın eline sağlık demek düşer bizede.

Bana göre her zaman orjinali güzeldir, senin tasarladığın launcher'e gelirsek pek hoş olmamış ama yinede uğraşıp zaman ayırmışsın eline sağlık demek düşer bizede.

teşekkürler yorumun için.

sence nasıl bir tarz launcher yapmalıyım

teşekkürler yorumun için.

sence nasıl bir tarz launcher yapmalıyım

Örnek olarak;

silkroad.jpg

Yani silkroadın ilk zamanların ve eski serverler gerek zszc, mysro, swsro, sunworld gibi bir çok eski serverlerde launcherlerde bulunan bir çok güzel resim var onları alıp hoş tasarımlar yapabilirsin..

Benim düşüncem eğer bir laucher tasarlanacaksa sadece arkada ki görsel değiştirilmeli yoksa orjinal launcher harikulade :)

Örnek olarak;

silkroad.jpg

Yani silkroadın ilk zamanların ve eski serverler gerek zszc, mysro, swsro, sunworld gibi bir çok eski serverlerde launcherlerde bulunan bir çok güzel resim var onları alıp hoş tasarımlar yapabilirsin..

Benim düşüncem eğer bir laucher tasarlanacaksa sadece arkada ki görsel değiştirilmeli yoksa orjinal launcher harikulade :)

fakat böyle yapınca'da bazıları amatör sanıyor serveri falan , benim amacım eşsiz launcherler göstermek.

pro swler için yada başka swler için en iyisi orjinal launcherdir bence sade ve hoş olacak paintle ps ile launcher yapınca çok yapmacık oluyo ben sırf launcherden anlıyorum oyunun nasıl oldugunu :D çocuk isi gibi oluyo sadece olucak güzel olucak

pro swler için yada başka swler için en iyisi orjinal launcherdir bence sade ve hoş olacak paintle ps ile launcher yapınca çok yapmacık oluyo ben sırf launcherden anlıyorum oyunun nasıl oldugunu :D çocuk isi gibi oluyo sadece olucak güzel olucak

teşekkürler. yorum için.

----------

Bok gibi amk çok çocuksu bunu anca 2 aylık swler kullanır

daha iyisini yaparmısın ?

küfür ederek yorum yapmanında bir lüzümü yok

Orjinal boyutlardan dışarı çıkıp daha farklı tasarımlar yapmayı denesen belki iyi şeyler çıkabilir

Geri