• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

0'dan launcher tasarımımım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MKA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Pro serverlar icin pek tatmin edici degil fakat renkler, dolgunluklari hosuma gitti bu renk ronlariyla daha farkli tasarimlar yaparsan daha guzel seyler cikartabilirsin diye dusunuyorum. Emegine saglik.

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Pro serverlar icin pek tatmin edici degil fakat renkler, dolgunluklari hosuma gitti bu renk ronlariyla daha farkli tasarimlar yaparsan daha guzel seyler cikartabilirsin diye dusunuyorum. Emegine saglik.

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

deneyeceğim :)

Ergen velet nasılda belli ediyor kendini..

:D :D aynen

Emeğine sağlıkta bu renkler hoşuma gitmedi mat renkler kullansan daha iyi olabilirdi bence

onuda deneyecem , toplu paylaşacam.

Geri