• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hiç birinizin ünide başına gelmeyen bir hikaye ..

Arkadaş bak kitap yaz okurum la daha ne diyim.Ben ders çalışırken bu kadar heyecanla çalışsam ohooo.....Sayfayı ekledim favorilere refresh atıp duruyorum.

Bölüm bölüm okuyunca ben keyif alamıyorum,sıkıcı geliyor.Rezerve alayım şurdan tek seferde tüm hikayeyi okurum :)

Bir ara okuldan çıktım. Af buyrun burnum kaşındı. Yüzeysel olarak bi kaşıdım. Dibimden de ekip otosu geçiyordu indiler sıkıştırdılar beni. Sen uyuşturucu mu kullanıyon diye. Gurbetteyim ya. Daha yeni gelmişim. Kendimi ezdirmeye yer arıyorum. Hayır falan dedim ama süklüm püklüm. Kimliğimi sordular. O günde cenabetlik ya cüzdanı evde unutmuşum yanımda sadece ek kredi kartı var. Ne olur ne olmaz diye montumdan hiç çıkarmıyorum. İsmin ne falan dediler Hakan Karakaya dedim ispatlıyacağın birşey var mı dediler kartı gösterdim. Bunu çalmadığını nerden bilcez dediler. Dedim karakola götürün araştırın. Tamam dediler beni arkaya attılar. Dedim kesin bu sefer y****ğı yedik. Neyse gittik işte çıktı benim sicil kaydı falan resmen boş A4 kağıdı çıktı. :D Tamam dediler gidebilirsin. Bende aklandım ya dedim ulan bi istekte bulunayım. Beni aldığınız yere bırakır mısınız dedim. S*ktir git dediler. Tamam dedim bende.

Bunu neden anlattım bilmiyorum ama bu da benim bi üniversite anım. :D

Yardır gelsin geç görmem iyi oldu çoğunu aynı anda okumuş oldum [emoji23]

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Kitap haline getirip google play 1 TL ye koy derim ben devamını merak ediyorum

Geri