• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbretlik bir aşk hikayesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HopeLess
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Abi üşenmedim okudum, patrondan fırça bile yedim ama yemin ediyorum on numara hikaye ya. :@
Ulan tav oldum o semih' e yemin ederim adımdan utandım.

hayat bazen gulmuyor insanın yuzune üşenmedim okudum etkısınden zor cıkarım artık :(

Abi üşenmedim okudum, patrondan fırça bile yedim ama yemin ediyorum on numara hikaye ya. :@
Ulan tav oldum o semih' e yemin ederim adımdan utandım.

Vallahi üşenmedim tekrar okudum. İlk okuduğumda pek kafayı verememişim bu gün aklıma geldi, işi gücü bıraktım okudum. Ve yine etkilendim. :( Okumanızı şiddet ile tavsiye ederim.

Biz erkekler her boku yeriz düşünmeyiz ama sonradan da pişman oluruz.. Okudum, eyvallah

Üşenmedim okudum cidden herkesin okumasını öneririm biraz zaman alacak ama okuyunca boşuna gitmediğini anlayacaksınız. :'(

+ Olarak kısa bir araştırdım burda
https://www.box.com/s/l6clhgm17kkhbkky4qrh sonlara doğru eda & xxx ve sedef'in fotoğrafı vardır isteyen bakabilir. Link reklama giriyorsa silinebilir.

Son düzenleme:
okuduktan sonra harbi efkar sardı 4 bir yanımı gözlerim doldu. aşktan yanmış biriyim güven sevgi sorunu yaşarım ve bir süredir aşık olmaktanda korkardım bu gün anladım ki aslında aşık olmakta okadar güzel değil. ulan harbi içim yandı be ciddi ciddi ağlamak üzereyim

edit: bir üstteki araştırmacı gazeteci mübarek. harbi edayıda merak etmiştim iyi oldu sağol :D

Bu foruma uzun zamandır giriş yapmadan geziniyordum. Ta ki bu hikayeyi okuyana kadar. Önce dedim baya uzun lan okusam nolcak okumasam ne olcak, sonra yorumlar gerçekten iyi olunca okudum ve hiç de pişman değilim. Gerçekten gözlerim doldu, bi an çok kötü oldum. Gerçek olması beni çok etkiledi. Allah Razı Olsun Kardeşim.

Tabi türk milleti, kendini bir şey sanıpta "üşendim, güzelmiş" gibi okumadan mal mal yorum yapan arkadaşlar yok değil.

şuan size yemin ede bilirim saat 2:46 ve ben bu yazının etkisinden sinirinden üzüntüsünden yatamıyorum. ve hoşlandığım kıza açılsammı diye tekrar düşündüm aynı sonu aynı acıyı yaşarmıyım diye. harbi çok etkilendim ne yalan söyliyim

#hortlak timi iş başında.
Daha şimdi bitti okumam , gerçekten süper bir hikaye.Film yapılır bundan. :cry:

Arkadaş bu ne biçim hikaye iki genç aşık oluyo hadi bunu geçtim en büyük günah olan zinayı . korkmadan yapıyolar. böyle şeyleri gençlere okutalak ne kazanmayı bekliyon. Evlilik dışı ilişkiye öve öve anlatıyo , bu nasıl saçmalık. Sonra gençlik sapıttı diyorlar :hfy:

----------

Son düzenleme:
Okudum ve duygulandım açıkcası her ne kadar hatalı bir yaşantı olsada içinde gerçekten hoş bir hikaye keşke böyle olmasaymış :)

Arkadaşım bunu paylaştığın için sana çok ama çok teşekkür ediyorum ...
ibretalindi.gif

Eda gibi kız banada nasip eyle allahım. Herkeze.
Evlenmeden senle zina etmek istiyen bir kızmı istiyorsun :wy:

Bence bu biyografiden çıkarırması gereken şu: Bakın fark ettiyseniz Allahın emir ve yasaklarından uzak yaşıyan bir gencin içki ve zina ile başlayan ilişkisi yine içki ve zina yüzünden bitiyor. Sevdiği ile zina ediyo zina etmeden önce içki pisliğini içiyo azıtıp zina ediyo sevgilisini aldatırkende aynı pisliğe düşüyo. Sen Allahın haram kırdıklarını bu kadar rahat bi şekilde yapıyorsan .dünya yüzeyinde huzur bulamassın. Kıza gelince kız çok namuslu takılıyoduda xxx ile niye zina etti . Fasa fiso bu hikaya ders çıkarıp örnek alın bunu, Allah her şeyi hakkıyla bilendir

Allahın haram kırdıklarını yapmayın :'(

Son düzenleme:
Geri