• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

1 Milyon Liranız Olsa...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nolimit65
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nolimit65

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Eyl 2009
Puanı
34
... Ve sadece internet sektörüne yatırım için kullanmak zorunda olsanız,neye yatırım yapardınız yada ne kurardınız ?

Hacker bulur 100 bin TL verir maxigame ele geçir sonra gelir [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] 1 Milyon TL`ye geri satar paramı tek seferde %100 katlamış olurdum [nede olsa manevi değerleri var istediğim parayı verir heralde] :D

Şaka bi yana datacenterların bir tanesine yatırım yapardım.

Hacker bulur 100 bin TL verir maxigame ele geçir sonra gelir @Deepblue 1 Milyon TL`ye geri satar paramı tek seferde %100 katlamış olurdum [nede olsa manevi değerleri var istediğim parayı verir heralde] :D

Şaka bi yana datacenterların bir tanesine yatırım yapardım.

1 milyon TL em olsa bankaya yatırır ayda 8-10 bin faizini alır çatır çatır yer siteyle miteyle kimseyle uğraşmazdım :D

sahibinden rakip açar,mağaza kullanıcılarına esnafıda üzmeden düşük aylık ödeme imkanı sunarak az kişiden çok kazanç +reklam maliyeti yerine,çok kişiden çok kazanç yolunu seçer reklam maliyetini düşürerek aynı kazancı elde ederdim.

geleceği düşünür IoT(nesnelerin interneti) bütün parayı heba ederdim. Eğer küçük bir ihtimalde olsa bir yerden birşey koparırsam 1milyon lira aslında çerez parası kalır :)

Aynı yerde çok ucuza 'filmizle.org' domainini gördüm sizce bu doğrumudur eğer doğruysa film sitesi açacaklar bi düşünsün :D

Açık arttırmada domain, gördüğün fiyat öyle hemen al fiyatı falan değil. Belitrilen süre sonunda en yüksek fiyatı verene satılır.

Bu oyun oynayarak para kazanılan oyunlardan açardım, hem 1 Milyon maliyeti olmaz fazlası cebe kalır hemde iyi iş var o işte :D

Bugün düşünüyorum da; 1 Milyon TL'm var ama ne yapacağımı bilmiyorum ... Herşeye sahibim.

Bugün düşünüyorum da; 1 Milyon TL'm var ama ne yapacağımı bilmiyorum ... Herşeye sahibim.

Varsa hacı müslümansan zaten belirli bir kısmını zekata vermen lazım :D
Bende bir kaç kuruş kazanayım diye, 50 dakika silkroad görevi çekiyorum youtubeye atıyorum hem onu iş edineyim hemde ufak tefek bir şey kazanayım diye ama daha 40 lirayı geçemedik :cya

Varsa hacı müslümansan zaten belirli bir kısmını zekata vermen lazım :D
Bende bir kaç kuruş kazanayım diye, 50 dakika silkroad görevi çekiyorum youtubeye atıyorum hem onu iş edineyim hemde ufak tefek bir şey kazanayım diye ama daha 40 lirayı geçemedik :cya

Elbette bagış yapılıyor. İşim gereği yeri geliyor sokaktaki insanlara yemek yeri geliyor kurumların ihtiyaçları karşılanıyor. (Restaurant işletiyorum.)

Bir tanesi yatırım, diğeri proje amaçlı 2 adet domain aldım cebimden yaklaşık 2 bin civarı çıktı. Geçen paraya ihtiyacım oldu satmaya kalktım ikisine 300 lira rakam gelmedi bile. Tamamen şans diyebilirim domain ticareti. Hiç beklenmedik zaman bakarsın 10 bin liralık teklif de alabilirim ve o anı bekliyorum. Ha bu arada o kadar param olsa hiç bir işle uğraşmadan sadece gelecek gördüğüm bir projeye yatırım yapar, yükselmesini beklerim :)

Geri