• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

1 Milyon Liranız Olsa...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nolimit65
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İnternet üzeinde gelişmiş bir ekip toplayıp arama motoru yapardım google yahoo yandex gibi.

sokak hayvanları için dernek barınak ve online hayvan maması cv bağışı ile bu firmaların reklam merkezi olmasını sağlardım.

evet arkadaşlar bu yorumu yaptığım günlerde piyasa fiyatı:
1coeeab.png

and TODAY
bBridab.jpg

1milyonliramvar adıyla bir host alıp, direk index' e güzel bir görsel ile iban numaramı paylaşıp, neden 2milyonliramolmasın hostuna yönlendirirdim bağış yapmaları için :D :-[

geleceği düşünür IoT(nesnelerin interneti) bütün parayı heba ederdim. Eğer küçük bir ihtimalde olsa bir yerden birşey koparırsam 1milyon lira aslında çerez parası kalır :)
Kesinlikle katılıyorum ama 1 milyon liranın güzel bir iot projesi için yeterli olabileceğini sanmıyorum :)

1milyonliramvar adıyla bir host alıp, direk index' e güzel bir görsel ile iban numaramı paylaşıp, neden 2milyonliramolmasın hostuna yönlendirirdim bağış yapmaları için :D :-[

Güzel mantık kahkaha attım ::P Allah'da seni güldürsün :DDD

Geri