• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

1 Saatimi yedin geri ver :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bekle yov ter içinde kaldım daha duş alacam :(
hemen gel yoksa sonun bunlara yaptığım gibi olur !!11
LYD7g1Q.gif

xin alıp bota gitmek isteyen var :( fizz jungle yapsın ben bota diyen var :(

caner kırıcam olm ben bu pcyi abi bu nedir ya troll dolu troll kanser olucaz sonunda

yav olm ne kadar iyi olursak olalım feederler yine batırıyor :D bak 6/0 gidiyordum bi baktım vayne geldi 2 atdı :D adam 10/2 gidiyormuş :D bide oyuna girer girmez botdakiler şöyle dedi biz bot premadeyiz bugün hwayla maç attık turnuvada felan filan :D

abi en son jax 27/3 tü laaaan oyun 20. dakkika adam full item çekmiş böyle bir şey olur mu :D

Geri