• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

10 Saat Skype Macerası

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Eveeeeeeeeeet 10 saatlik skype muhabbeti sonunda olaylar olaylar :D Youtube muhabbetinden girdik 2 ye kadar gitti nasıl oldu anlamadım ama her türden muhabbet dönüdü :D Gerçi baya eğlenceliydi ama yordu :)

.Diktatör Karsın Ayısı
.Kahraman
.Kaya
.Serhat Beckman
.Emre Gümüş
.Cuney
.Emre-Saint
.Mustafa Küçük
.Burak Güngör
.Can Çakmak
.Onur
.Ali Güneysel
.Ali Ç.
.Sentius
.Mr Payne- Yurtsever
.Ozan D.
.Cagri
.Emir Enes Erdoğan
.Karınca (Bekir)
.Ersan
.Yusuf Kacar
.aa Reyiz
.Kubilay Uzun
.Eren (Check)
.Hakan Karakaya
.Brazemia.

QXJE2V.jpg

11 saat .s

7mYEzP.jpg

Son düzenleme:
Allah bildiği gibi yapsın seni ölüyorum uykusuzluktan. Ben defolup gidiyorum.

arada crysis 3 ü indirdim ben ve film izledim :D ben o yt olayını bayağı bir çözdüm uyguluyorumda kavradım mevzuyu yani tek bir sıkıntım kalmıştı onuda sana ö.m atıyorum cevabı evet yada hayır olacak o kadar :D

Biraz daha zorlıyıp 3 e indirelim nolur sanki :D :D

bidahaki skype muhabbetinize benide çağırırsanız sevinirim :) iyi geceler :D

Hacı konuya yazmıştım :D Olur çağırrız :D

arada crysis 3 ü indirdim ben ve film izledim :D ben o yt olayını bayağı bir çözdüm uyguluyorumda kavradım mevzuyu yani tek bir sıkıntım kalmıştı onuda sana ö.m atıyorum cevabı evet yada hayır olacak o kadar :D

Aynen öyle :D

Yalan lan ben o kadar uzun süre muhabbette yoktum :D arkadas geldi cıktım skyeden falan filan

Lan o değilde kahraman abi eşine kız resmi var ama Kaya o kız degil falan dedi dahada koymam o avatarı :D

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dikkat et işsizlerin içinde bulursun kendini :D coconun o günlerini unutmayalım pls

Hepsi işsiz ama hepside zengin :D bu olayda bi terslik var ama çözemedim.

Edit: Erdonun işsiz takıldığı zamanlarda pek fazla aktif değildim :)

Başı kaçırdık mavi ekran verdi dahada gelmedim insan der devam ediyoruz diye.Tamam senle bir tartışmamız olduda bu kadar olmaz :D

Geri