• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

10 Saat Skype Macerası

Sentius nedir ya sanki adımızı bilmiyon. :D
Skype isimlerini yazdım olm :D
Hea :D
10 saatin 20dksı konuşmadaydım :D ve beklenen adammışım bilsem bekletmezdim bi ara biri soru sordu kubilaymı sordu dedin ya orda bir gülme geldi bana anlatamam :D
Niye gülme geldi beya :D
Isim vardi gelemedim bidahakine coco .s.s
Hyrlısı cnm .s.d
bizde geleriz bidahakine faceden yazın .s https://www.facebook.com/High.Voltagex
Konuda yazıyordu la :D
Bizi niye çağırmadın .s.s
Kayanın konusunda 2 sayfa hadi gelen yokmu diye upladık :D

Eskiden de yapardık ne günlerdi ya:) Yeni modlar ve yöneticiler de gerçekten keyfini çıkarıyor

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Çok iyi oldu fakat yt muhabbetinden sonra malum sınavlarımızdan dolayı katılamadım :D Çok iyi geçiyor gerçekten :D

Geri