• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

100 Capta En İdeal Build ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rhydon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rhydon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 May 2014
Puanı
7
Arkadaşlar isrodan beri 100 cap oynamadıgım için sormak ıstedım. 100 Capta en ideal build nedir ? .

Warrior , Bow , 2 İnt 1 str Hybird spear arasında kaldım ? :S

Black pearl için.

Son düzenleme:
ben şuanki serverda bow kullanıyorum gayet memnunum uniquelerde çok rahatım daha doğru düzgün vslik ortam yok ama ctfde falanda çok rahat ticket topluyorum ve kasmasıda gayet kolay ve rahat 1,5günde falan 100 level oldum solo kasarak öneririm

ben şuanki serverda bow kullanıyorum gayet memnunum uniquelerde çok rahatım daha doğru düzgün vslik ortam yok ama ctfde falanda çok rahat ticket topluyorum ve kasmasıda gayet kolay ve rahat 1,5günde falan 100 level oldum solo kasarak öneririm

Bowun beyni force ama malesef imkan yok 200 mastery oldugu için pwp yaptınmı nasıl iş yapıyormu

Bowun beyni force ama malesef imkan yok 200 mastery oldugu için pwp yaptınmı nasıl iş yapıyormu
yani dediğim gibi pvplik ortam pek yok daha malum server 5-6 günlük daha herkes set hazırlıyor ama eventte falan gayet iyi setini güzel yaparsan force eksikliği çok hissetmezsin

Kullanım amacına göre değişir şimdi spear aç desem 100 lv snowu pvpde açsan çok mp yer , warrior desen karşında warlock olsa belki eritir :D yani bencede ideal bow yada blade :D

Herzaman eu üstün gibi warrior tanker gibidir :)

Oyundaki karekterler birer temeldir. Sen o temeli iyi atarsan,taşları yerine güzel bir şekilde oturtursan kullandığın karakter en iyisidir.

en iyi build 100 capta light cold speardır nuvo diye bi serverda oynuyodum +13 sun spear basmıştım serverda tek oyunun en iyi warriorunu pvpde alıyodum 100 capta light cold spear tam bir katil aşırı fazla vuruyor bide oynamasını biliyorsanız tamamdır

Bowcu düşünüyorum yada Glavie umarım iş yapar :)

2int 1 str hybird spearda düşünmedim değil

AreYouReady veya DakenliDanka'yı bilenler vardır elbet.SwSro ve ZsZc Fire'dan...AreYouReady ZsZc Fire 100 Cap'inde Hybird Spear'dı hiç unutmuyorum bende ordaydım 3 vs 1 - 5 vs 1 yaptığı zamanları gördüm.Elinde moon +9 vardı setide +9 garmdı youtubeda videosu vardı ama bulamıyorum.Onun yaptığı buildi sayılı kişi bilir max 3-4 kişi

Geri