• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

100 Capta En İdeal Build ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rhydon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
AreYouReady veya DakenliDanka'yı bilenler vardır elbet.SwSro ve ZsZc Fire'dan...AreYouReady ZsZc Fire 100 Cap'inde Hybird Spear'dı hiç unutmuyorum bende ordaydım 3 vs 1 - 5 vs 1 yaptığı zamanları gördüm.Elinde moon +9 vardı setide +9 garmdı youtubeda videosu vardı ama bulamıyorum.Onun yaptığı buildi sayılı kişi bilir max 3-4 kişi

Aga 5int1 strmi yoksa 2 int 1 strmi ne oldugunu bılıyormusun arkadaşın

Ne amaçlı kullandığına göre değişir.Ben iSro zamanında S/S ile oynadım serverda yenemediğim insan sayısı çok azdı.Kale savaşlarındada çok çok iyi oluyordu tabi bin tane buff alıp zerkle dalan wizardlar hariç.Yine build seçimin server özelliklerine göre de değişir.BP serverında 200 mastery var str karakterlerde force açmak mümkün değil o yüzden bow charlar pvpde çok birşey yapamayacak gibi duruyorlar.SS nukerler pvpde işi yine götürebilirler çünkü 3 tane mastery açabiliyorlar fire-cold-ligh ve bicheon olarak.İtemleride iyi yaparsan pvpde etkili olabilir ama unique keseceğim ve partim var diyorsan wizard kas bufflayacak birilerini her zaman bulabiliyorsan wizard ezer geçer.Hem unique hem kale savaşlarında.

Suan çok boşluktayım 90 spearı hoş diye spear açabilirim :)
Sağlam item yapacagım için pişman olmak ıstemıyorumm

----------

s/s ile hybird spear arasında kaldım..

Geri