• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

100. Konumu açtım ve emekli oluyorum.

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
İşssizlik rütbesini bırakıyorum söylediğim gibi 100. konuyu açtım ve bitti artık işsizlik yeni nesil gençlere bırakıyorum tahtı :D.

Hadi bakalım ciddi mod on.

Son düzenleme:
Yorum attım oldumu ? (şair burada küfür etmek istiyor ama kurallar gereği edemiyor) olay edo ile benim aramda.

Gençler sizlere sesleniyorum,kendinize dikkat edin,sakın coconun oyununa gelmeyin. :D

Yok dostum cidden bıraktım artık.Sıkılmaya başladım bir süre sonra ha ciddi olunca çok ciddisin muhabbetin çekilmiyor diyorlar.Birazda doğal halimde takılayım bakalım kaç kişi beni sevecek.

şimdi temizlikte konular gidince tekrar 100e tamamlamaya çalışmayacaksın dimi ? :(

ohoo olmuyo ama böyle biz daha vsleri görecektik birsürü şey vardı

Turnuvalar falan :( olmadı ama

noldu yemek yarışması ? artistlenenler vardı :D :D

Geri