• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

100. Konumu açtım ve emekli oluyorum.

235668489.gif

Sonunda Doğru bir karar aldın. :D

Takmışsınız caneri geçti caneri geçti. :D Off-Topic burası, herkes istediği gibi eylenir. Ben devam etmen taraftarıydım hocam ama karar vermişsin yapacak bir şey yok.

Böyle iyi oldu, son zamanlarda gerçekten Caneri bile geçmiştin.
Burası bir forum off-topic bölümü konu dışı.Kural ihlali olmadıkça istediğim tür konuyu açabilirim problemde olmaz ha geyiği hak etmeyen adamlar forumda onlarda fırsat bulup laf sokuyordu o yüzden bıraktım.
fark etmez ciddi ol olma sen bizim gönüllerimizin en büyük işsizisin. :)
Eyvallah teşekkür ederim.
Takmışsınız caneri geçti caneri geçti. :D Off-Topic burası, herkes istediği gibi eylenir. Ben devam etmen taraftarıydım hocam ama karar vermişsin yapacak bir şey yok.
Eyvallah dediğim gibi hak etmeyen adam var böyle ciddi oluncada çoğu kişi soğuyor benden onuda ben sevmiyorum ama yapacak birşey yok.

Burası bir forum off-topic bölümü konu dışı.Kural ihlali olmadıkça istediğim tür konuyu açabilirim problemde olmaz ha geyiği hak etmeyen adamlar forumda onlarda fırsat bulup laf sokuyordu o yüzden bıraktım.

Eyvallah dediğim gibi hak etmeyen adam var böyle ciddi oluncada çoğu kişi soğuyor benden onuda ben sevmiyorum ama yapacak birşey yok.
Harbiden soğudum lan senden pis Coco :( Sen git eskisi gelsin hani o bizi güldüren var ya o.

Merak etme Erdeniz Seni seven sever her türlü sen kafanı yorma her zaman yanımızdasın biliyon :eat:

Bence yanılıyorsun :) Biz burda oyun oynamıyoruz ki ya da kazanan kaybeden oyunu oynamıyoruz, orta yol en iyisidir çoğu zaman.

Bir işi yapıyorsan en iyisini yapacaksın.Söylediğim gibi başka forumlardada böyle takılıyordum oradada arkadaşım kalmadı çok cıvık olunca millette bir tavır felan en iyisi böyle sanırım (:

Kurallar cercevesine cıkma istediğin gibi takıl kimse karışamaz rahat ol.

Aynen öyle yapıyordum abi fakat forumda dediğim gibi bazıları soğuttu geyikten gelip alttan laf sokmalar felan burada amaç gülüp eğlenmek neyse be abi sağlık olsun birazdan damlarım skypeden .

Geri