• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

110 Cap Ardent Online emek Server 1500 + Online

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kypo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beta süresinde bir çok konu ve görüş gelecektir bize.limit ile ilgili talep gelirse değerlendirme yapacağız

- - - Güncellendi - - -

Pc limit 2 den 4 e yükseltilmiştir
Ip limit 4 den 8 e yükseltilmiştir

2 bilgisayarı olan yaşadı. Kurdu 8'li partiyi.

limitler açılıştaki player sayısına göre değerlendirilicek.suanki limitlerimiz budur

Kardeşim nacizane tavsiyeler.

-ip limiti 1 yap, benim iki bilgisayarım yok ki olsa her türlü üstünlüğü parti çarlarıyla koyarım. Heleki 4 pcm olsun of diyorum.
-rateler çok ama çok düşük şuanda çok çok başarılı bir sunucu bile 110 cap 130 x rateyle giriş yapıyorsa bu stratejiyi bir değerlendirmeni tavsiye ederim.
-emek sempetizanları varya hani of kasıcaz felan diyor gemiyi ilk onlar terkediyor haberin olsun.
-Demek istediğim oyun 80 cap değil oldukça zorlanır bu rateler ile.
-Rateleri artıracaksın ya spawn uniqelerin exp oranlarını minimize seviyeye çek demek istediğim adam tg uru isy lord kombosu yapıp biz daha 24 32 iken herif 80'den gitmesin.

Bunlar benim private sunucularda dikkat ettiğim özelliklerden.

Dediğim gibi görüşlerimi belirtiyorum.

Betayi inceledik sistem on numara

KRALINA BOYUN EĞDİRMEYE GELİYORUZ !
Mitradan Guildim İle Başlıyoruz. Açılışı Sabırsızlıkla Bekliyoruz. !!
Union Olmak İsteyenler Özelden Mesaj Atsın. !

SAYGIDA MECBUR SEVGİDE ÖZGÜRSÜNÜZ !...

serveri kötüleme amacım yok ama atılan yorumlar hep birbirinin benzeri yorumlar yorum yapılan üyeliklerinde açılış tarihleri aynı olduğu için kendi kendine konuşuyor algısı uyandırdı bende

AL Kardeşim RENKLİ RENKLİ YAZIYORUM :) KİMSENİNEMEĞİNİ ÇÖP ETMEYİN !

- - - Güncellendi - - -

serveri kötüleme amacım yok ama atılan yorumlar hep birbirinin benzeri yorumlar yorum yapılan üyeliklerinde açılış tarihleri aynı olduğu için kendi kendine konuşuyor algısı uyandırdı bende

AL Kardeşim RENKLİ RENKLİ YAZIYORUM :) KİMSENİNEMEĞİNİ ÇÖP ETMEYİN !

Aynı demişsin kardeşim anlamazsın diye 2 defa yazdım bak aynı felan olduğu yok ANLADIN SANIRIM !

- - - Güncellendi - - -

Tatsızlığın Lüzmü Yok :) OYUNDA GÖRÜŞÜRÜZ !

Betada bakındım da clon map düşünceniz çok güzel olmuş bota bıraktığın taktirde dibine ks party kurarlar mı derdi kalmamış, ayrıca F8 sistemde sbot sıkıntı olur derken bu olayi cozdugunuzu ogrenmek beni gayet memnun etti 24unde görüşmek üzere

son düzenlemelerimiz yapılmışi olup açılışa hazır beklemekteyiz

herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederiz

Betanızı İnceledik Bugün Saat 21:30u sabırsızlıkla bekliyoruz.

başarılar.
- - - Güncellendi - - -

Server kötü değil bu arada emek vermeyi yani uğraşmayı sevenler zevk alabilirler oyundan

Son düzenleme:
SERVER ON NUMARA ! Emeği geçenlere teşekkürler ekibimle uzun zamandır böyle bir server arıyorduk betada söylediğm gibi sistem on numara

-Nova rate , stone rate , elixir rate kesinlikle arttırılmalı çok az düşüyor
- Adv yapan elemanlar vardı 10d +4 blue yapıyordu 11d adv b alıyordu onu da kaldırdın galiba kasan kastı advyi şimdi yoo yok öyle bir şey dersen ranka girip baksınlar +7 set ama +2 advli hepsi başka türlü advyi nasıl elde edebilirler an az +7 item kırdırmaları gerekiyor ki öyle bir şey olmadığını çok iyi biliyoruz
-Xp rate arttırılmalı sonradan oyuna başlayan insanlar da oyunda tutunmalı

sv açılalı 3 gün olcak o kadar kişi pt ile kasıyor daha bir tane bile nova drop olmadı MOB dan , medusadan nova düşüyor ama saçma uniqten nova mı düşermiş zaten oyunda anket yaparsan yada oyuna bakarsan herkesin sorunun bu olduğunu görürsün ha ister dinlersin ister dinlemezsin sen bilirsin

-Nova rate , stone rate , elixir rate kesinlikle arttırılmalı çok az düşüyor
- Adv yapan elemanlar vardı 10d +4 blue yapıyordu 11d adv b alıyordu onu da kaldırdın galiba kasan kastı advyi şimdi yoo yok öyle bir şey dersen ranka girip baksınlar +7 set ama +2 advli hepsi başka türlü advyi nasıl elde edebilirler an az +7 item kırdırmaları gerekiyor ki öyle bir şey olmadığını çok iyi biliyoruz
-Xp rate arttırılmalı sonradan oyuna başlayan insanlar da oyunda tutunmalı

sv açılalı 3 gün olcak o kadar kişi pt ile kasıyor daha bir tane bile nova drop olmadı MOB dan , medusadan nova düşüyor ama saçma uniqten nova mı düşermiş zaten oyunda anket yaparsan yada oyuna bakarsan herkesin sorunun bu olduğunu görürsün ha ister dinlersin ister dinlemezsin sen bilirsin
Ilk defa farklı bir üslupla yorum atılmış eleştirel ama tavsiye veren. Sanırım bu konuya yorum atan farklı kişi

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri