• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

12.Sınıf Tavsiye Dershane

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Dershane şartmı Diye Konu Acmıstım. Ve Temelimin Harbi Zayıf Oldugunu Farkettim Bu Sene Dişimizi Sıkacaz.

Tabi Bölgeye Göre Farklılık Gösterecektir Dershane Olayları Ama Genede Bi Yardım İstiyeyim Dedim.

Polis Olmayı Düşünüyorum Bu Sebepten
Fem, Körfez, Fatih, Anafen dershaneleri baştan kafadan siliyorum.

Geri Klanalardan Önerdiginiz YGS'ye iyi Hazırlanabilcegim Dershane varmı :)

Son düzenleme:
Türkiye'de Kim Ne Derse Desin Kimse Fem, Körfez, Fatih, Anafen Dershanelerini Eğitim Konusunda Geçemez Düzgün Sağlam Meslek Sahibi Olmak İsteyenler Oralara Gidiyorlar.
Ve Türkiye Genelinde En Çok Başarı O Dershanelerden Geliyor. Kanıtlanmış Bir şey, Ki Bende Körfez Dershanesi Çıkışlıyım. Çok Mu Seviyorum Hayır. Ancak Eğitimleri Süper.

Son düzenleme:
Polis olucaksan ygs ye lysye bakmaz bu iş önemli olan polis mülakatları yani polis olucam diye kesin bakma heves etme.Başvuran 6 arkadaşımda elemelere gitti polislik sınavlarına girdiler ama almadılar.Haberin olsun yani.

herhangi bir alandan 250 yapamıcak kadar kötümüsün ? dershane şart değilde gidip sağlık kontrolü yaptır bi ayrıca kardiyo yap öyle her geleni almazlar polis okuluna :D

Sadece Polis Olmak İçin Değilki Sonucta o Dershanelerden Cıkanlar Devlet İşlerine giremiyor yada zor giriyor sonucta :)

----------

Türkiye'de Kim Ne Derse Desin Kimse Fem, Körfez, Fatih, Anafen Dershanelerini Eğitim Konusunda Geçemez Düzgün Sağlam Meslek Sahibi Olmak İsteyenler Oralara Gidiyorlar.
Ve Türkiye Genelinde En Çok Başarı O Dershanelerden Geliyor. Kanıtlanmış Bir şey, Ki Bende Körfez Dershanesi Çıkışlıyım. Çok Mu Seviyorum Hayır. Ancak Eğitimleri Süper.

Verdiğin Tavsiye Ne peki :D

1 sene abilere katlanırım kazanmak istiyorum diyorsan fem diceksin.

Artık körfez vs gibi dershanelerden mezun olanları almıyorlarmış. Böyle bir duyum aldım bence gidip hiç riske atma arkadaşların dediği gibi önce sağlık kontrolüne git sınavı kazanmak işin en kolay kısmı bence dershaneye de gitmene gerek yok 250 Puan birşey değil :) Tabi LYS ile alınan polisliğe girceksen o zaman kesin gitmelisin :)

Geri