• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

12.Sınıf Tavsiye Dershane

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sadece Polis Olmak İçin Değilki Sonucta o Dershanelerden Cıkanlar Devlet İşlerine giremiyor yada zor giriyor sonucta :)

----------

Verdiğin Tavsiye Ne peki :D

fetocuları artık sokmuyorlar polisliğe vs orası ayrı ama dershanesine gitmekle birşey olmaz gidebilirsin sıkıntı yok

Fen Bilimleri veya Uğur Dersanesi ikisinin de eğitimi iyidir
Türkiye'nin en iyi öğretmenleri Uğur Dershanesi'nde ona sözüm yok. O en iyi öğretmenlerin bana yararı olmadıktan sonra af edersiniz sıçayım Türkiye'nin en iyi öğretmenlerine.. Kibir ve ego akıyor resmen.. Uğur Dershanesi'ne gittiğime deliler gibi pişmanım..

Türkiye'nin en iyi öğretmenleri Uğur Dershanesi'nde ona sözüm yok. O en iyi öğretmenlerin bana yararı olmadıktan sonra af edersiniz sıçayım Türkiye'nin en iyi öğretmenlerine.. Kibir ve ego akıyor resmen.. Uğur Dershanesi'ne gittiğime deliler gibi pişmanım..

Ben de Uğur Dersanesine gittim gayet de memnunum hiç de dediğin gibi bir öğretmen profili yok dersanede şubeden şubeye değişebilir orasını bilemem ama böyle bir genelleme yanlış bence. Başka açtığın konulara da dayanarak konusuyorum pek parlak bir öğrenci değilsin galiba öğretmenlerde de sihirli değnek yok her şeyi mükemmel hale getirecek. Benim bulunduğum şubede de dersaneye çamur atan dersle alakası olmayan çok adam vardı. Kim ne derse desin ben Uğur ve Fen Bilimlerinden başka dersane tanımam. Diğer çoğu dersane dersten çok ideoloji aşılamaya çalışıyor.

Ben de Uğur Dersanesine gittim gayet de memnunum hiç de dediğin gibi bir öğretmen profili yok dersanede şubeden şubeye değişebilir orasını bilemem ama böyle bir genelleme yanlış bence. Başka açtığın konulara da dayanarak konusuyorum pek parlak bir öğrenci değilsin galiba öğretmenlerde de sihirli değnek yok her şeyi mükemmel hale getirecek. Benim bulunduğum şubede de dersaneye çamur atan dersle alakası olmayan çok adam vardı. Kim ne derse desin ben Uğur ve Fen Bilimlerinden başka dersane tanımam. Diğer çoğu dersane dersten çok ideoloji aşılamaya çalışıyor.

Uguru bi Araştırayım Ozaman :)

Geri