• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

120 Cap & 80 Cap Database

Önce SQL kuracaksın. .bak dosyalarını restore yapıp , Vsro files kuracaksın. Oyun data.pk2'sini Vsro files dosyalarının içine çıkartacaksın.Belli ayarlardan sonra oyunu açmış olursun.

Yanlış mıyım benimde çok bilgim yok ?

Files Db icinde var. ben biliyorum kurulumu da Vsro denemedim isis felan gerekiyormu

Son düzenleme:
Önce SQL kuracaksın. .bak dosyalarını restore yapıp , Vsro files kuracaksın. Oyun data.pk2'sini Vsro files dosyalarının içine çıkartacaksın.Belli ayarlardan sonra oyunu açmış olursun.

Yanlış mıyım benimde çok bilgim yok ?

Aynen öyle kardeşim bildiğin VSRO kuracaksın o kadar VSRO filesle oluşturulmuş

fego
dostum bunda primay key varmı yani db yi rahatlıkla editliyebilicekmiyiz?

Son düzenleme:
Bakın80 capa girmek için hangi şeyleri indiricez gereksiz şeylerin linkini vermeyin BU KONUYA YAZIN.

Ve bana konu linki vermeyin indirme linki verin.!

Fego

bu databasede pet2'ler eklimi ? bazı kişiler ekli değil diyorlar bu soruna bir açıklık getirebilirmiyiz ?

Fego

bu databasede pet2'ler eklimi ? bazı kişiler ekli değil diyorlar bu soruna bir açıklık getirebilirmiyiz ?

Bu soruya kesin cevabı yarın clientler çıkınca söylecem ancak playsro'nun kapanmadan önceki hali yani pet2 orada ekliyse buradada eklidir sadece sabır ekli olmasa bile jupiter dahil harika bir DB 120 Lv için

map hatası alıyorum dataları yok ıcınde bırı 120 cap uyumlu data paylaşabılırmı acil

Ben denedım 120capı medıa eski olduğundan yenı dressler felan yok ama jupiter sorunsuz çalışıyor

Geri