• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

120 CAP Arabian 125 Skill 14 -15 DG Database

AmonRaKaos

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Eyl 2012
Puanı
4
Öncelikle databaseyi paylaşmamdaki amaç Müşterilerime kurdugum için illaki sonunda paylaşılacaktı kendım paylaşmak istedim Client virüssüzdür 14DG İtemler 15dg görünümdür 15dg itemlerde eklidir 125 Skiller + Arabian + birçok şey eklidir Databaseye birçok yerden yenilikler kattım tamamen kendı editimdir 1-2 şey dışında

15DG İtemler sorun cıkartabılır bılgınız olsun C-Sro datası oldugu ıcın 14-15 dg yoktu kendım eklemek zorunda kaldım .

gx5pb.jpg

Database Ve Client Link : Files.fm - fast image and document sharing.

Server_Files Data : Files.fm - fast image and document sharing.

Databaseyi kurduktan Sonra SRO_VT_SHARD'a bu kodu okutunuz .

Kod:
[COLOR=#333333]USE [SRO_VT_SHARD]DECLARE @Item Varchar(max)SET @Item=[/COLOR]
 '[COLOR=#FF0000]ITEM_CH_BOW_14_C_RARE[/COLOR]' [COLOR=#333333]UPDATE _RefObjCommon SET [Service] = [/COLOR][COLOR=#FF0000]1[/COLOR][COLOR=#333333] WHERE CodeName128 = @Item[/COLOR]

Kod:
 '[COLOR=#FF0000]ITEM_EU_SHIELD_14_C_RARE[/COLOR]' [COLOR=#333333]UPDATE _RefObjCommon SET [Service] = [/COLOR][COLOR=#FF0000]1[/COLOR][COLOR=#333333] WHERE CodeName128 = @Item[/COLOR]

Kod:
 '[COLOR=#FF0000]ITEM_CH_SHIELD_14_C_RARE[/COLOR]' [COLOR=#333333]UPDATE _RefObjCommon SET [Service] = [/COLOR][COLOR=#FF0000]1[/COLOR][COLOR=#333333] WHERE CodeName128 = @Item[/COLOR]

Alıntı degildir Clientin içindeki txt'lerde belirttigim gibi . Resimler Clientin içinde screenshot klasöründe vardır VirüsTotal Koymama gerek yok sanırım .

14-15DG Bugu düzeltilmiştir Buyrun indirip patch attırmanız yeterlidir . Link : Files.fm - fast image and document sharing.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Teşekkürünü Verdim indiriyorum suan ben 120 cap karanın db kullanıyorum bunu nasıl kura bılırım ufak bi anlatım yaparsan cok mınnettar kalırım

ip falan değişmem gerekmı bi yerlerde yoksa sadece direk restore etsem yeterlımı ?

----------

Restorenın dısında ip falan biyerle biseleri değişmeme gerek varmı onlarıda yazarmısın biraz yenıyımde o yuzden :) ve bide kısaca sw ozellıklerınden bahsedersen sevinirim dostum tşkler

IPInput yapman lazım media.pk2 yı serverinin ıp sını ayarlaman lazım ıpınput ile sonrada txt.isy - txt data&skill buraları degişip import etmen lazım 120 levele göre ayarladım skilleride capıda db de oynama yapmana gerek yok sadece verdıgım kodları sro_vt_sharda okut bu kadar .

----------

Bagdat ekli - 125 skilleri ekli deviller ekli petler - binek petler gold barlar 75-90 level atlar vs vs saymakla bitmez en yeni fellow petlerıde ekledım fakat gm konsolundan cıkartılıyor sadec itemm mall veya npc ye eklemedım vakit bulamadım 3-4 tane daha en yeni dreslerden ekledım maxigamede paylaşılan burda onlarda aynı şekil gm konsolundan cıkartılabılıyor suan halada geliştiriyorum .

Skillerin isimleri eksik yeni eklenen weaponların parlamalarında problem var bağdat mapı eksik bazı şehirlerin isimleri 0 olarak görünüyor yeterince bug var neresi 0 bug anlayamadım.

Aynen Konuyu açan arkadas ıyıce fixle Db'yi bence Eksigin var cunku magıc popdan 13 dg ıtem aratırken atıor oyundan charın ustunde 10 dg ıtemler le baslıor baya bı sacmalık var bence duzenlersen ıyı olur !

neden düzenleyip yeniden vericekmis dbyi... bazi seyleri eklemis ve bırakmıs.. isteyen alir kullanır. begenirsen editlemeye devam edersin... her önüne gelen db paylaşirmi evet paylaşir paylaşimin iyisi kötüsü buglusu bugsuzu olmaz. paylaşım paylaşımdır. sorunlar varsa db den bak sorunlu olan iteme sonra media ile karşılastır. sorunu olanıda düzel. herşeyi elimizin altina sürmeleride gerekmiyor. baktın sorun var düzeltemiceksin bug var şu var diye yazmaya kimseninde hakkı yok...

Konuşma uslübünuza dikkat edin lütfen.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Tartışma çıkarmayın lütfen sadece gereken bugları söylemeniz yeterli kimse burda hakimlik yapmasın küçük düşürmesin zaten konuyu açan kişi bu problemleri düzeltecektir.

ben bu lafın altında kalmazdım :D

O sensin, burda tartışma çıkartmaya çalışmayın, paylaşan arkadaş databeseyi paylaşmış sizler yararlanın diye eğer bir bir hatası eksiği varsa onuda düzeltmek için siz uğraşın. Bu konu altında tek bir tane tartışma yorumu bile görürsem tartışmayı çıkaran ve tartışan kişiler ceza puanı alıcaklar.

O sensin, burda tartışma çıkartmaya çalışmayın, paylaşan arkadaş databeseyi paylaşmış sizler yararlanın diye eğer bir bir hatası eksiği varsa onuda düzeltmek için siz uğraşın. Bu konu altında tek bir tane tartışma yorumu bile görürsem tartışmayı çıkaran ve tartışan kişiler ceza puanı alıcaklar.
Sadece benım cevaplarımı kaldırmıssın madem tartısma cıkmasını ıstemıyorsun onun yazdıgı yorumuda sil aksı taktırde ben tekrar cevap yazarım haberın olsun skırlex benım yazdıklarımı sılmıssın duzenlemıssın adamınkı hala duruo <

Sadece benım cevaplarımı kaldırmıssın madem tartısma cıkmasını ıstemıyorsun onun yazdıgı yorumuda sil aksı taktırde ben tekrar cevap yazarım haberın olsun skırlex benım yazdıklarımı sılmıssın duzenlemıssın adamınkı hala duruo <

Tartışır gibi konuşan sizsiniz o yüzden sizin yazdıklarınızı düzenledim, şimdi diğer arkadaşın yazdıklarınıda hellettim, bir daha ikinizde tartışmayın hiç bir konuda.

Tartışır gibi konuşan sizsiniz o yüzden sizin yazdıklarınızı düzenledim, şimdi diğer arkadaşın yazdıklarınıda hellettim, bir daha ikinizde tartışmayın hiç bir konuda.
Bu konu ıcın yazacagım son msj bu onun sonrasında arkamdan kımne atıp tutarsa tutsun,ben ilk yorumlarımda sadece konu sahıbıne sw yı kurdum konu baslıgında 0 lag 0 bug yazmıssın ama sw de sorunlar var bunu bıldırdım mıılletıde bu konuda bılınclendırmek ıstedım ama 2-3 kendını bılmez gelıp benım yorumum altında yok allahın oglumusun yok klavye delıkanlısı tabirlerini kullandı ben bunlara göz yumamam rahat biri oldugum kadarda agresif biriyim bende cevaplarını verdım hepsı bu iyi forumlar herkese

Geri