• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

110 Cap Database

Ben Denedım Ve kullanıom Oldukca Güzel Bir Db İki üç tane Dressde Bug var Sagdece onlarıda kaldırdım. :dnc:

slm arkadaşlar sql 2008 r2 yazmış regazonede kı arkadas ama ben çalıştıramadım.restore den yapıyorum bu formata ait degil diyor.2005 de de denedım olmadı nasıl yapıcaz

Kardesım Acıl Bı Cevap verırısın Ben O Dedıgınız Yerden Actım Mapları ama Heryere Gıdıyor Sadece Pvp Arena Ve - Unıque Event arenaya gıdmıyor acıl bi Bkarmısın

Arkadaslar Bu Arena Coın Ve Dıger Gold Coın Vs. Hangı Unıqlerden Dusmektedır Ben Db yı kurdum Ama Elıxırde Coınde Dusmuyor + Pvp Arena Falan Acılmıyor Neden Ve nasıl yapbılırım Yardım edermısınız ?

----------

kodun da hata var bilmeyenler sıkıntı çekebilir copy paste yaparken dikkatli olman lazım sql ufacık hatayı kabul etmez
Update _RefRegion Set IsBattleField = 1 Where ContinentName = 'CHINA' gibi olucak set de boşluk olması şartdır

Paylaşım güzel fakat
Capture Flag Event Sook aktifmi
Battle Arena Aktifmi
Templede bug varmı DC bugu
Dewil stoneleri basarken DC veriyormu
2-3 günde 1 moblar kaybuluyormu

Denerdim ama vaktim yok deneyen arkadaşlar bilgelendirirseniz sevinirim Teşekkürler

Beyler rica etsem benim için upload eder misiniz tekrardan?

Malesef elimde linki yok şuan , olan arkadaşlar upload ederse sevinirim bende bu süre içinde link bulmaya calisicam.

Şöyle bütün databaselerin olduğu bir konu açılsa seçip beğensek süper olurdu :)

Client linki ölmüş. Elinde sağlam clienti olan biri yükleyebilirmi?

Geri