• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSro FasTKill Database v1 , 110 Cap Coin Sistemli Özel Database [MAXİGAME ÖZEL EDIT]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FasTKill
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FasTKill v2 Çıksın mı?

• Kullanılan toplam oy
    22
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Client upload etmek ne zamandır bu kadar zaman alıyordu :) Benim işime yaramaz bu db ama yarayacak olanlar var sanırım istersen yarım kalan paylaşımını tamamla eksik paylaşım heryerde var önemli olan eksiksiz olanını yapabilmektir.

bumu güncel hali ne media var ne client aynı konu :D

Kardeşim sende fos çıkdın madem client media vermeyeceksin ne diye bukadar insanı buraya topluyorsun ve daha clıent medıa vermeden verısyon 2 cıksınmı dıyorsun once 1 ısı tam yap başa çıkar sonra ıkıncı ıcın sunumda bulun yazık cok yazık.

Yönetici arkadaşlar konuya el atarmısınız böyle adamların boşuna zamanımızı öldürmesine izin vermeyin lütfen ? rica etsem bi yönetici arakdaş konuyu sile bilirmi yalancı insanların vaatlerine karnımız tok adam 1 aydır clıent +medıa verıcek :)

Ya bu arkadaşın yaptığı herşeyi kendinizde yapabilirsiniz. Forumda yapılışı anlatılan herşeyi yapmış bu arkadaş biraz bakınma ile sizlerde kendi oyununuzu yapabilirsiniz. Bu amatör database in clientini beklemek saçma bi durum böyle baştan sağma klasik bir database yapıp isim yapmak amaç yardım felan hikaye yani..

(Ayrıca bu kişi ile aramızda geçen bir konuşmayı sizlerle paylaşmak istiyorum ilk etapta böyle yardım et yardım et derler adam gelmiş yardım etmeyince küfür ederler tamam eyvallah diyip konuyu kapatamazlar illa küfür edicek ergen olduğunu gösterecek zaten çocukça bir davranış arkadaşta daha çocuk zaten. (İstediğim ücret kimseyi ilgilendirmez babamın oğlu değil neden yardım edeyim karşılıksız canım istediğine ederim istediğime etmem bu kimseyi ilgilendirmez.İstediğim ücret konusunda tepki gelirse buda ona cevabımdır.)

http://facebook.com/Burak.Gungor152 buda facebook profilimdir isteyen ekleyebilir.

Son düzenleme:
Birkac üye konuya client v.s isteklerini belirtmisler, konu sahibi arkadasa 1 gun sure verelim eger client upload etmezse konu islevini yitireceginden cop.

----------

Ayrıca resimde küfür olduğundan kaldırdım.

Birkac üye konuya client v.s isteklerini belirtmisler, konu sahibi arkadasa 1 gun sure verelim eger client upload etmezse konu islevini yitireceginden cop.

----------

Ayrıca resimde küfür olduğundan kaldırdım.

küfür yerine ufak bir sansür yapıyorum

Son düzenleme:
Deniz şimdi kaldıralım istersen kaç zamandır oyalayıp duruyor karşı tarafla dalga geçer gibi.

kalsın yarına kadar yarın girecekler görsünler arkadaşın ne mal olduğunu kaldırırsın yarın gece

# Konu arşive alındı , konu sahibi client eklerse çekerim eski yerine .

Fazla post kasmamanız için konu kilit #
Konu sahibi clienti upload ettiği zaman bana veya ZACA'ya ö.m yollarsa eski yerine alırız.

İyi forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri