• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

120 Lv Rogue-Warlock Geniş Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491

Merhaba arkadaşlar yeni bir yapılandırma rehberi ile karşınızdayım.Umarım bu konumda da size yardımcı olurum.Başlayalım.

-Skillerimiz-

-İtemlerimiz(Light Armor-Crossbow-Dagger-Dark Staff-Shield)-

-Gerekli Sp ve Stat Hesabı-

-Rogue-Warlock Build Videosu-

Arkadaşlar hiç bir konum alıntı değildir hepsi kendi emeğimdir.Umarım yararlı olabilmişimdir.

gerekli gereksiz demeden çoğu skilleri açmışşın hemde en çok işine yarayacak bazı skilleri atlamışşın sabitteki konulara bakarak rehberini güncellemeni öneririm

Güzel rehber.Charla ilgili kasılma taktikleri felan ekleyebilirsin konuya.Çünkü rogue warlock ne partyle nede tek başına kasabiliyor.Birde crosbow skillerinin hiçbir gereği yok o yapılandırmaya bence.Oda hemen hemen 1-1.5m sp eder rahat.Onun yerine warlockda bazı önemli skilleri açmak daha mantıklı.En son olarak videoyu çok beğendim:)Oynayan kimse çok iyi oynuyor ve güzel char yapmış pwp de kimsenin alabileceğini sanmıyorum.:)

Nedense Bana Rogue-Warlock defans bakımından çok açığı olan zayıf defanslı bi build gibi geliyo ama pwp videosundan sonra fikrim değişti .
Ellerine sağlıuk güzel olmuş :)

Geri