• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rogue/Warlock Rehberi 120 Level

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xLoss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
beyler skill dizilimi nasıl olucak pvp'de ilk önce hangi warlock skillerini falan nereye f1 mi f2 mi nereye koymalıyım?

Silkroad Private Serverlarda Mbottan Dolayı Tavsiye Etmiyorum.

zevkldie bulmuyorum ayrıca bu buildi :-*

Burak abi konuyu iyice düzenle veya bence skillin resmini koyup anlamını yazsan daha iyi olur.

Burak abi konuyu iyice düzenle veya bence skillin resmini koyup anlamını yazsan daha iyi olur.

Oynayan kişi skillin ismini bulamıcak kadar cahilse bence oynamasın bu oyunu. Üstüne gelince zaten ismi yazıyor burda hepsininde anlamı ve işlevi mevcut daha fazla ne düzenlemesi bekliyorsunuz

Warlock açmayı uzun uzun düşündüm her zaman açmak istemişimdir güzel konu ayrıca Private serverda MBot var fakat pvp eventlerinde bot kullanmaya izin yok ( en azından benim oynadığımda ) ..

Emeğine sağlık çok güzel paylaşım...!!! Ama en önemli resim silinmiş en kısa sürede eklerseniz sevinirim varlock yapılandırılmış şekli olan rsim yok dagger ın ki var bitek teşekkürler

Geri