• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü

En son Gta san andres'te bir sevgilim olmuştu, oda görev icabıydı :D
Ama olsaydı gerçekten benim ve onun bir resmini çerçeveleyip hediye edebilirdim :D

En son Gta san andres'te bir sevgilim olmuştu, oda görev icabıydı :D
Ama olsaydı gerçekten benim ve onun bir resmini çerçeveleyip hediye edebilirdim :D

Güzel :D Eyer birgün sevgilin olursa ona bunu yap bir kutu alıp içini çikolatayla doldurup üstünede bir gül koy tmm mı :D

Twigy den köpekli terlik aldım,resimlerimizi çıkarttırıp kırmızı bir zarf içinde verdim arabanın ayna bölümünü açıcağını bildiğim için seni çok seviyorum yazıp kağıt yapıştırdım pek bir şey dememe gerek kalmadı zaten :)

Kızlar neden bize bişe almıyorda hep erkekler alıyor :S

Biz hala

61235_340.jpg

Sevgililer günü müslümanlar için değil. Sevgililer günü, bizi anadoludan çıkarmaya çalışan...

Yok artık ya ciddi olamazsın :D

----------

Sevgilisiysen niye almasın. Sonuçta sevgililer günü. Kız arkadaşlar günü değil ki bi biz alalım :D

Walla ya evlenmeden sen beni öldürüceksin galiba ben bırakmaya çalısıyorum sen bana içirmeye dedim az önce aradı yine açmadım kuzen ve kız arkadaşları gelmiş akraba onlarla cafeye gittik onlarla takıldım :D

----------

Gömlek ve altına t shirt almış kız arkadaşım gayet hoş bir hediye :) Erkeğe alınabilcek pek bir şey olmadığı için klasik hediyeler işte gömlek saat pantolon kazak vs.Kızlara saymakla bitmez :D

ya abi hediyeyide geçtim sigara nedir ya bide ona söylemiştim birkaç hafta önce :D neymiş efendim bilmiyormuşda dışarı cıkamamışta çokta fifi ya paranmı yok dedim :D onuda geçtim de cafeden cıkarken hesabı ödememişim naptı acaba belkide onun için arıyor :D

----------

Sevgililer günü müslümanlar için değil. Sevgililer günü, bizi anadoludan çıkarmaya çalışan...

Sevgilin yok tabi anladım ben seni kıskanıyosun dimi üzülme ya seninde olur :D :haha

----------

Kızlar neden bize bişe almıyorda hep erkekler alıyor :S

Boşver ya kızla anlaş ben hediye alamam de 14şubatı kim uydurdu de başta anlaşmayı yap :D hem nedense öpülen hep erkekler oluyor bende anlıyamıyorm

Walla ya evlenmeden sen beni öldürüceksin galiba ben bırakmaya çalısıyorum sen bana içirmeye dedim az önce aradı yine açmadım kuzen ve kız arkadaşları gelmiş akraba onlarla cafeye gittik onlarla takıldım :D

----------

ya abi hediyeyide geçtim sigara nedir ya bide ona söylemiştim birkaç hafta önce :D neymiş efendim bilmiyormuşda dışarı cıkamamışta çokta fifi ya paranmı yok dedim :D onuda geçtim de cafeden cıkarken hesabı ödememişim naptı acaba belkide onun için arıyor :D

----------

Sevgilin yok tabi anladım ben seni kıskanıyosun dimi üzülme ya seninde olur :D :haha

----------

Boşver ya kızla anlaş ben hediye alamam de 14şubatı kim uydurdu de başta anlaşmayı yap :D hem nedense öpülen hep erkekler oluyor bende anlıyamıyorm

Açıkçası hak etmiş :D

Geri