• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Boss Online | 110 Cap Only EU | Free Silk | Coin System | Events | 14 Haziran 21.00

Daha once regionda oynadik gercekten isini düzgün yapanlardansin ekip olarak yine boss'ta olacagiz eline saglik.

Diğer hesabım derken. Açıklada bilelim. Ayrıca ben senin oyununu kötüleyecek birşey yazmadım. Sadece yalakalık yapanları görünce dayanamıyorum.

başarılar çok güzel proje. bende Cengizh4N olarak tanıtmaktan gurur duyuyorum sevgilerimle.

Armağan yine yapmış yapacağını sistem efsane duruyor daha önceki projelerindeki başarıyı burada da göstermişsin reis sabırsızlıkla bekliyoruz

Destekleyen herkese teşekkür ederim :)
Cengizhan'ın tanıtım videosu ve yeni trailer'imiz eklendi. İzlemeyen arkadaşlar mutlaka bir kere göz atsın ;)

Herseferin de aynı şey reklam yapılıyor server açılmıyor facebook sayfasında takipci kazanılıp herşeyi kaldırıyorlar.Çakallara bak

bunların işi bu kardeşim piyasayı ellerine almak bu platfromda guıldlerle anlaşıp oyunu açıcaksın bu kadar basit elimde bir çok guıldin ifşası var onların kendilerini çok iyi biliyor.

Geri