• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Askar Online l 110 Cap l Drop l Survival~Madness~Dungeon l New Features l 14.06.2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F8 in ne kadar sorunlu olduğunu bu serverda görmüş olduk. Açılışından bu yana f8 guard kaynaklı server en az 4 kere kapanıp açıldı bakıma alındı vs. Sanırım bu 5. oldu. Ben yazarken bakıma alınıyor guard kaynaklı.
(to f8 : Ben demiyorum onlar diyor. :-* )

-Kaç kere server kapandı bir çoğunda duyuru bile geçilmedi
-Sunucunun ne zaman açılacağı ile ilgili hiç bir zaman bilgi veremediler.
-Tecrübesizliklerini bilmiyor muydunuz da bu kadar yoğun ilgi gösterildi oyuna.
-2 Günümüzü heba etti
-Sırf bu sro yüzünden çok ta başarılı olacağını düşünmediğim bir başka sro hit yaptı.
-Millete saç baş yoldurttunuz.
-Bu post ders almanız için yazıyorum.
-Yazıklar olsun.

P7pWdd.png

Keşke biraz anlayış gösterseydin. İyiliğimiz için yorum yapıyor diye görünüp sonra garip görseller atmak güzel ironi.

Görüyorum ki seni oyun başında üzmüşüz özür dileriz. Biraz video izle keyfin yerine gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri